Také byste ráda dosáhla dokonalého vzhledu, který překoná i ta největší letní vedra, a nevíte jak na to? Máme pro Vás skvělé tipy, díky nimž dosáhnete úžasných výsledků!

Mary Kay® Fixační krém pod make-up spolu s TimeWise® Fixační tužkou na rty redukující vrásky a Fixačním krémem na oční make-up poskytují komplexní podkladovou péči pro celý váš obličej.

Mary Kay®

Mary Kay® Fixační krém pod make-up

vytváří perfektní základ pro dokonalé nanesení make-upu. Jen pár šťastlivců se narodí s dokonalou pletí, ale můžete ji dosáhnout použitím tohoto přípravku! Make-upy, pudry a dekorativní kosmetika vypadají mnohem lépe, pokud před jejich aplikací na obličej nanesete fixační gel. Lehká gelová konzistence se snadno nanáší, rychle vstřebává do pokožky a vyrovnává její texturu a tón, takže make-up s pletí doslova splyne. Dále pomáhá zvýšit odolnost naneseného make-upu.

Mary Kay®

TimeWise® Fixační tužka na rty redukující vrásky

poskytuje okamžité i dlouhodobé účinky. Při dlouhodobém používání pomáhá vrásky eliminovat. Tužka se aplikuje na celé rty, dovnitř i kolem linie rtů a před použitím dalšího přípravku na rty se nechává zaschnout. Vašim rtům dodá zdravý vzhled a minimalizuje vrásky, protože mikrosféry odrážející světlo snižují viditelnost jemných i hlubších vrásek na rtech a kolem úst. Pokud si ráda líčíte rty, určitě vás nadchne, že také pomáhá prodloužit trvanlivost nalíčení rtů a chrání rtěnku a lesk před rozmazáním a rozpíjením!

Mary Kay®

Mary Kay® Fixační krém na oční make-up

umožňuje dlouhotrvající nalíčení očí díky voděodolnému složení krému. Stačí, když konečky prstů nanesete a rozetřete Fixační krém na oční víčka před tím, než začnete s líčením očí. Odměnou vám bude prodloužená trvanlivost nanesených očních stínů, zamezení jejich rozmazávání a usazování v očním záhybu!

Mary Kay®

Přípravky Mary Kay můžete zakoupit u své nezávislé kosmetické poradkyně nebo přímo v sídle společnosti Mary Kay. Pokud ještě nemáte svoji nezávislou kosmetickou poradkyni, můžete ji najít právě ZDE (klikni).

Více informací najdete na stránkách společnosti Mary Kay www.marykay.cz.

Reklama