Domov Sue Ryder poskytuje důstojnou péči seniorům již několik let. Jezdím kolem něho často, a tak jsem si řekla, že každý by se měl rozhlédnout ve svém okolí a pomoci tam, kde to potřebují.

Pokud máte tedy čas a jste z Prahy, přijďte na charitativní pochod noční Prahou - Midnight Walk 2014. Trasa pochodu povede přes čtyři městské části až do Domova Sue Ryder v Michli. Na výletě dlouhém přibližně 14 km budou tři občerstvovací zastávky, kde bude pro účastníky pochodu připravené malé občerstvení a také sociální zázemí. Zastávky budou na Kampě, v Zítkových sadech a v Centrálním parku na Pankráci v Café Na půl cesty. Do cíle pochodu se doputuje po půlnoci.

Zde bude připraveno zázemí pro společné posezení všech účastníků v příjemném prostředí historického areálu Domova. Přesný popis trasy a mapa je zde.

Patrony letošního pochodu jsou legendární sportovec Imrich Bugár a Jitka Šorfová, populární taneční pár z posledního ročníku soutěže StarDance... když hvězdy tančí. Účast v pochodu Midnight Walk přislíbil i známý sportovní redaktor Stanislav Bartůšek.

A co vy, milé čtenářky, zúčastnily jste se někdy podobné akce a jaký na ně máte názor?

Reklama