U čtenářky Slavusky to doma funguje tak, že si každý dělá, co ho baví, a oba jsou spokojení. Důležité je domluvit se.

S Vaším příspěvkem musím souhlasit. Ideální je domluvit se tak, aby to oběma partnerům vyhovovalo... Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Slavusko, a přeju pěkný den.


S přítelem trávíme poměrně dost času, jelikož má v práci dlouhé, 24 hodinové směny, kterých oddělá jen 10 za měsíc, a navíc se během noci může pár hodin vyspat, takže ho mám doma vlastně 20 dní v měsíci. Tudíž si těch 10 dní, kdy je v práci, docela užívám, já jsem člověk, který má rád svůj klid, a ačkoliv přítele miluji, tak občas jsem sama s dětmi ráda. A večer, když děti usnou, mám klid na domácí práce a na sezení u počítače. Na dovolenou jezdíme společně i zvlášť, já jsem totiž větší cestovatelka než přítel. Přítele vůbec nebaví dovolená u moře, kterou já mám naopak moc ráda, takže jezdíme každý rok cca na 12 dní k moři s mojí mamkou a s dětma, a s přítelem jedeme většinou jen na kratší dovolenou po Čechách, popřípadě na Slovensko. A v zimě na hory jezdím taky s babičkou, přítel nelyžuje, a hlídacího tatínka na hotelu se mu dělat nechce, a babi je naopak ráda, že si užije vnoučků.

Takže abych to shrnula, i přesto, že se s přítelem navzájem milujeme, tak máme hodně rozdílné zájmy, ale myslím, že se nám čas strávený spolu a bez sebe podařilo sladit k oboustranné spokojenosti, a to je nejdůležitější.

Slavuska

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás zase může vyhrát, tentokrát je to speciální balíček: káva Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je ODLOUČENÍ. Předem děkuju!

bal

Reklama