Zajímáte se o čtení z ruky? Chiromantie je starověká  věštecká metoda, ke které věštec nepotřebuje  žádné pomůcky – jen dlaně toho, který chce znát, co jeho čáry na dlaních znamenají.

V Indii a na Srí Lance se prý lékaři při vyšetření pacienta automaticky podívají na jeho ruku, a to nikoliv z důvodu, jestli je čistá, nebo špinavá, ale aby si všimli tzv. pahrbků, ze kterých se dá číst jako z lékařské knihy. A chiromantici, vědci zabývající se „diagnostikou ruky“, ti dokážou ještě víc.

Protože vím, že chiromantie je vášní naší známé šamanky Markéty, zeptala jsem se na několik otázek, jak to vlastně s hádáním z ruky je, a jak se k němu dostala. Plánujeme s ní velký rozhovor, počáteční ochutnávku vám přinášíme už nyní. Markéta se chystá k nám do redakce, abychom si u věštění z ruky popovídaly a osobně ho vyzkoušely. Možná máte sami zkušenost s věštěním z ruky, my ještě ne a jsme zvědavé.

ruka

Také ji chceme poprosit, aby několika vybraným čtenářkám podle snímků vyvěštila, co jejich čáry říkají – těšte se!

Představení Markéty šamanky najdete v předchozím článku: Šamanka Markéta: Štvou mě nevyzrálí věštci.

Markéto, čáry na dlani, opravdu je má každý jiný?
Ano, to je pravda, ale jak se to vezme. Lidských příběhů není neomezený počet, a tak i lidské ruce jsou si některé velmi podobné. Podobná jsou předurčení mnohých z nás a také způsoby, jak se svým životem nakládáme.

ruka

Proč čáry na dlani přitahovaly mágy a věštce?
Je fascinující tajemství, že náš osud je napsaný v dlaních, a tato skutečnost přitahovala jistě už odnepaměti všechny hledače poznání a moudrosti. Všechny, kteří vědí, jak důležité je pro vývoj člověka nejprve poznat sám sebe. Odhalit záhadu, kdo vlastně jsem, jaké je mé místo na zemi a kam každý člověk směřuje.

V celém křesťanském světě byly tyto vědomosti bohužel zakázány, a tím i pozapomenuty, ale například chiromantie byla a stále je velmi rozšířená v arabském světě, v Indii nebo u Romů. A čáry v dlaních nejenže hovoří o naší povaze, ale ruka také umí prozradit různé nemoci. A to samozřejmě vždy využívali léčitelé na celém světě.

ruka

rukaCo se všechno dá z rukou vyčíst?
Především to, jaký máme kořínek, co ve svém životě preferujeme a jak se svými vlohami nakládáme, zda je rozvíjíme, nebo naopak necháváme ležet ladem. Ruce jsou dvě. V levé je uložen náš osud a v pravé to, jak opravdu žijeme. A čáry, zvlášť v pravé ruce, se mění až překvapivě rychle, a tak mohou upozornit na zastavený vývoj, varovat nás před problémy, na které si svým životem zaděláváme.

Jak jsi přišla na to, že máš k tomu vlohy?
V devíti letech se ke mně „náhodou“ dostala jedna kniha o čtení z ruky. Tak jsem si ji se zájmem přečetla, abych mohla ohromovat své spolužačky. A to se mi také povedlo! Pak na střední jsem věštila z ruky na potkání a přivydělávala si tak na kafíčko. Měla jsem v té době hodně otevřené vědomí, velkou dávku jasnovidnosti, ale také jsem byla řádně hloupá a namyšlená. Myslím, že jsem svým „darem“ dost lidem ublížila a dostala jsem i za uši. Informace jsou jak rozbuška, pokud se řeknou špatně, nebo ve špatnou dobu. Být dobrým chiromantem, nebo i věštcem či léčitelem, vyžaduje mnoho zkušeností a zralosti. Vlohy jsou jedna věc, ale moudrost druhá.

ruka

Víme, že jsi šamanka, jak se propojuje šamanství a čtení z ruky?
Vlastně díky šamanismu jsem se k chiromantii opět vrátila. Používám ji jako diagnostiku při práci v poradně. Například, když má někdo problém s otěhotněním, je ruka velmi užitečná. Neplodnost je na ruce pěkně vidět a dá se pak i přesněji pracovat na odstranění příčin neplodnosti. Zkrátka podívám se do ruky a hned vím, kde to drhne, a to velmi šetří čas i síly.

ruka

Další zajímavé věci se dozvíte z velkého rozhovoru, který s Markétou o věštění z rukou chystáme. Máte samy nějaký dotaz? Napište nám jej pod tento článek, my se Markéty zeptáme za vás!

ruka

Markétiny Facebookové stránky Chiromantie: https://www.facebook.com/chiromantie?fref=ts

Markéta Švarcová
Šamanská poradna Přístav 69
www.pristav69.cz

Naše články:

Reklama