A je to tady! Ve vile se nám začíná formovat první románek, který klasicky začíná tím, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Veronika totiž tajně odposlouchávala pánskou debatu v prádelně, což Dana naštvalo natolik, že ji popadl a i s mikroportem hodil do bazénu. Mikrofon se naštěstí povedlo zachránit a Dan následně uznal, že to přehnal. Omluvil se celému štábu i Veronice a pak s ní hopsnul do pelíšku a tam si s ní šeptal něžná slůvka a sem tam padl i nějaký ten dotek. Bůhví, kam by to až zašlo, kdyby byli Dominik s Radimem trošičku taktnější a nechali je o samotě.

Na nového VyVoleného Milana čekalo ve vile opravdu originální překvapení. Jen co vystrčil nos na zahradu a trochu se rozhlédl, popadli ho jeho noví spolubydlící a kompletně mu sundali všechno šatstvo, aby ho následně mohli zatáhnout do sauny. No, jak jinak taky nejlépe prolomit ledy, než je nechat totálně rozpustit. Dokonce to vypadá, že Milan a Marcela se už odněkud znají a přemýšlejí, zda to prozradit ostatním. Jsem zvědavá, jak se nakonec rozhodnou.

 

Mimo jiné se ve vile nedočkáme jen sexuálního harašení, ale i lekcí magie. Nancy totiž ve vile praktikovala africké woodoo a zapojila do toho i ostatní VyVolené. Pronášeli kouzelné formule, máchali rukama a Nancy míchala voňavé bylinky. Nakonec celou směs vyhodila do koše a tím celé kouzlení skončilo. Na otázku, co to bylo, se jen záhadně usmála a pronesla, že se určitě něco stane, jen zatím nesmí říct co. Tak ti pěkně děkujeme, Nancy. To naši zvědavost stoprocentně ukojilo!

 

Co mě však už trošku rozčiluje, je, že není den, aby se do mých rukou nedostal nějaký bulvární článek o údajném potratu nepotratu Terezky Pergnerové. Dneska se dokonce objevil článek o tom, že ji někdo napadl. Že už jí lidé nedají pokoj a nenechají ji v klidu, hlavně době, kdy jí odpočinek doporučili sami lékaři!

 

Co říkáte na vývoj událostí ve vile? Myslíte si, že Dan a Veronika spolu něco budou mít, nebo z toho nakonec nic nebude? A co si myslíte o bosorce Nancy? Opravdu provedla nějaké kouzlo, nebo se chce jen zviditelnit? A co byste popřála Tereze Pergnerové?

 

zdroj foto: www.vyvoleni.centrum.cz

Reklama