Lidské námluvy začínají tzv. "kopulačním civěním". To je onen hluboký a intenzivní pohled očí, který vysíláte ke svému objektu a naznačujete jím své nenápadné ale významné „Možná“.
Následuje společenský flirt. Úsměvy se na něj snažíte mile zapůsobit a synchronizujete své pohyby s jeho. Pak přecházíte k cudným pohledům a pohazování hlavou.
Ani muž nezůstává pozadu. Když má zájem nebo se domnívá, že na ženu zapůsobil, začne vypínat svoji mužnou hruď.

No, psychologové přesně odpozorovali, co funguje. Vy jste už ale všechny ženské triky použila a on tu hruď pořád nevypnout a nevypnout? Navrhujeme vám trochu čarování. Žádné životu nebezpečné woodoo, ale trocha nevinné magie.
Kouzlům pro lásku nemusíte věřit, ale když už nepomůžou, pak alespoň neublíží. Tak proč je nezkusit?

Kouzelné víno
Potřebujete litr červeného vína a tenkou červenou svíčku. Úderem půlnoci dejte víno na sporák a nechte malinko povařit. Těsně po varu přidejte čtyři lžíce medu. Až se rozpustí, přisypte trochu rozmarýnu a meduňky.
U kuchtění říkejte: “TY ke mně - JÁ k tobě, TY za mnou - JÁ za tebou. JÁ k tobě - TY ke mně, JÁ za tebou - TY za mnou.” Pak na svíčku navlečte svůj prstýnek a zapalte ji. Do vychladlého odvaru nakapejte tolik kapek vosku, kolik má JEHO jméno písmen (počítá se i příjmení).
Odvar přeceďte přes čistou bílou látku. Až budete mít možnost, dejte mu malinko napít. Stačí doušek. Víno musí pít ze sklenice v pátek večer. Vy si klidně lokněte taky - na kuráž.
Jestliže trochu odvaru zůstane, po čtyřech dnech ho musíte vylít.

POZOR: Jestli to s ním nemyslíte dobře, začne vás prý nenávidět!


Srdce lásky

Vezměte pár celočervených svíček (ne jen červeně obarvených na povrchu) a vytáhněte z nich knoty. Dejte je do hrnce a rozpusťte na sporáku.
Z mírně vychladlé hmoty vymodelujte dvě figurky: vás a váš “objekt”. Do figurek vyškrábejte jména a svažte je provázkem k sobě. Na tři dny a noci je ponořte do vody.
Pak je ještě jednou roztavte a odříkejte při tom: “Budeme vždy jedna duše, navždy takto spojeni, nikdy víc nás neodloučí, nebudeme raněni. V této chvíli tavím srdce, ať z něho zmizí chlad. Odteďka mě jednou provždy budeš mít jen rád.”
Z vosku vymodelujete srdce a zaklínadlo zopakujete.

POZOR: Srdíčko opatrujte jako oko v hlavě! Jestliže ho ztratíte, pozbydete u něj navždy šance!

   
Reklama