MaoMao: hrdinové ryzího srdce
5e83095bf0143obrazek.png

Seriál byl uveden na obrazovky v pondělí 16. března a jeho premiérové díly můžete sledovat každý všední den od 14:55 hod. Hlavním hrdinou tohoto akčního seriálu je ambiciózní kocour MaoMao, jehož hlavním a největším snem je stát se legendou! K tomu mu pomáhají jeho dva nejlepší kamarádi – roztomiloučká Něžnopýrka a trochu líný kyborg Jezeklops. Povahově jsou všichni tři kamarádi naprosto odlišní, což vede k mnoha komickým situacím. Když ale o něco vážně jde – například o záchranu údolí PureHeart – dokážou se tihle tři výtečníci semknout a bojovat!

Ben 10
5e83098eeb467obrazek.png
Ben 10 je malý kluk, který disponuje mocnými hodinkami Omnitrix, díky kterým si užije spoustu zábavy… ale především mu pomáhají v boji proti neznámým mimozemšťanům a dalším nepřátelům. Společně se svým dědou Maxem a sestřenicí Gwen tvoří skvělou partu, která se nenechá jen tak něčím překvapit. Zbrusu nové díly oblíbeného akčního běží na Cartoon Network od 23. března od 20:00. A to není všechno! Ben 10 si pro vás na podzim chystá také premiéru nového filmu „Ben 10 vs. TheUniverse“. Hmm…to vypadá na opravdovou nálož boje s mimozemšťany! A pokud jste Bena 10 nestihli, nezoufejte. A vytiskněte svým dětem alespoň omalovánku.

DC SuperHeroGirls: Dívčí superhrdinky
5e8309d0a114bobrazek.png

Tyto holky dokazují, že být superhrdinou není jen klučičí práce! BatGirl, SuperGirl, WonderWoman i všechny jejich další parťačky neustále dokazují, že i ony dokážou bojovat proti zločinu a zákeřným superpadouchům. Jejich největší problém paradoxně nese název: střední škola. Protože skloubit práci superhrdinky se studiem není zrovna legrace. A když máte navíc přísně stanovenou večerku… no podívejte se sami, jak to Dívčí superhrdinky zvládají! Starší díly superhrdinských holek můžete na Cartoon Network sledovat každý den. A na nové se těšte už od pondělí 13. dubna ve 13:10 hod!

Více informací naleznete zde. 

Reklama