Svěží a zábavná kampaň, která poběží na několika kanálech, představí děti, které ve svém každodenním životě dělají spoustu úžasných věcí, od bravurně zvládnuté jízdy na kolečkových bruslích, přes karate či breakdance, po balancování s fotbalovým míčem během čištění zubů. Celou kampaní budou děti doprovázet také jejich oblíbené postavičky z příběhů Cartoon Network. Děti se mohou těšit na Gumballa a Darwina, Mezi námi medvědy nebo na oblíbence ze seriálů Mladí Titáni, do toho!

RYW-2.jpg
 
„Naši fanoušci nás inspirují každý den, a proto jsme se v Cartoon Network rozhodli je povzbudit a oslavit jejich jedinečnost a to, že mohou být vždy sami sebou bez ohledu na to, co dělají, kde to dělají nebo jak to dělají. Kampaň Přetvoř svůj svět vznikla s cílem zachovat v dětech jejich autentičnost a ujistit je, že na každém z nich záleží. Odvážný, vtipný a inkluzivní styl Cartoon Network se odráží také na této platformě, která představí neuvěřitelné schopnosti dnešních dětí,“ říká Monika Oomen, viceprezidentka pro Brand Communications a Franchise Management v rámci regionu EMEA.
 
Spot kampaně je dostupný ke zhlédnutí zde a další videa Přetvoř svůj svět zde
 
O Cartoon Network
 
Cartoon Network je divizí společnosti Warner Bros. Discovery a představuje světové číslo jedna v oblasti animovaných televizních seriálů. Kanál Cartoon Network nabízí dětem i celým rodinám ten nejlepší původní obsah, jako jsou seriály Ben 10, Craig od potoka, Steven Universe, Gumballův úžasný svět, Raketové holky či Mezi námi medvědy. Cartoon Network působí ve 185 zemích, sledovat ho může přes 450 miliónů domácností a jeho obsah byl přeložen do 33 světových jazyků. Díky tomu inspiruje novou generaci tvůrců a inovátorů, kterým ukazuje průnik mezi kreativitou a technologiemi. Oceňované sociální aktivity kanálu Cartoon Network s názvem Stop Bullying: Speak Up a CN Buddy Network (v ČR známé pod názvem CN Buddy: Buď kámoš, postav se šikaně) jsou často využívanými zdroji mezi dětmi a dospělými, kteří hledají nástroje na pomoc v boji proti šikaně.
 

Reklama