Pro změnu nálady během dlouhého dne až do noci udává pařížské klenotnictví Cartier rytmus s vybranou kolekcí parfémů „Les Heures" plnou nejjemnějších odstínů.

parfemZastavit čas na nejhezčích momentech života! To by bylo nádherné! Ale kdo by něco takového dokázal? Cartier! Kdo jiný! V cennostech a čase se přece jen málokdo jiný vyzná tak dlouho, tak precizně a tak perfektně jako tento světově proslulý pařížský klenotník. Jeho šperky a chronometry jsou legendární. Již déle než 160 let.

Právě proto nyní Cartier našel brilantní řešení, jak učinit hodiny nezapomenutelné. Parfémem. Přesněji s exkluzivní kolekcí pěti vůní jménem „Les Heures“ - „Hodiny“. V hodinových intervalech oživí jednotlivé kreace vůní celý dlouhý den i s jeho nejrůznějšími náladami - od ranních červánků až do půlnoci. Čarovná koncepce, kterou ciferník aktivuje naše čichové buňky lze nyní odečítat hodiny I, VI, X, XII a XIII s pěti přenádhernými parfémy.

Tento nápad je vysokokarátový, jeho realizace má mnoho variant.
Prostě typický Cartier.

parfemČas ubíhá. Vůně se vytratí. A přece je to právě vůně, s níž lze získat čas. Doušek vůně stačí k tomu, abychom mohli přítomný okamžik vychutnávat intenzivněji, vybavili si minulost a učinili ji znovu přítomnou pro budoucnost.

V tom spočívá největší kouzlo parfému. Jeho umění svádět není vyhrazeno jen pro okamžik, v němž se výjimečná událost děje. Uvádí vždy znovu do pohybu soukolí emocí, čichem je vyvádí z rytmu a opět do souladu. Zastaví pro nás hodinu štěstí. A probudí ji. Kdykoliv. Navždy.

Nastavit vteřiny uvolnění, harmonie, lehkosti, radostného očekávání, napětí, chutě tak přesně jako diamanty v diadému - v tom spočívá tajemství kolekce „Les Heures“. Každá jednotlivá vůně této jedinečné parfémové kolekce je poklonou pro fascinaci, která tkví v jednotlivých hodinách každého dne. S kolekcí „Les Heures“ dává Cartier tomuto vibrujícímu rytmu zvláštní atmosféru nezapomenutelnosti.

Umění kreace

parfemVybrat ty nejušlechtilejší kameny, vytvořit z nich zlato, stříbro a platinu, uvést do chodu nejjemnější hodinářské kousky - na to musí být znalec. Cartier se spoléhá jen na umělce svého řemesla. Proč by měl tyto své zásady měnit zrovna u parfémů?
Pro vytvoření vůně proto Cartier také angažoval výjimečný talent - voňavkářku Mathilde Laurent, která pracuje výlučně pro Cartier. Exkluzivita patří k jeho nejdůležitějším hodnotám. Kolekcí „Les Heures" dokazuje tato 35letá žena svou neutuchající kreativitu a jedinečný cit v konečcích prstů pro nenapodobitelné kompozice, v nichž se elegance dokonale snoubí s modernou.

Magie čísel

 

Hru proměn zachytila Mathilde Laurent pro Cartier do pěti vůní. Jako každá hodina má i každý parfém svou vlastní identitu. Cartier jim dal jméno a odhalil jejich tajemství. S pomocí římských čísel, z nichž učinil předimenzované označení nadčasových elegantních skleněných flakónů.
parfem

Dvanáct hodin plus jedna. Číslo třináct. Ta je nezbytná. Je výrazem pro to magické „něco" značky Cartier. Pro důvtip, který u Cartiera panuje již od dob, kdy byl otevřen první butik Cartier v Rue da la Paix v Paříži. V domě číslo třináct. Cartierovi přináší toto číslo štěstí. A tak chápeme i číslo třináct kolekce „Les Heures": jako číslo, které přináší štěstí nejen po celý den.

Reklama