S tímto uvedením otevřeme dveře do snu Cartiera. Cartier vytvořil svého prvního Pantera v roce 1914. V průběhu let odhaloval Pantera v různých podobách a nastínil tak dokonalou kreativitu Domu Cartier.

Jak všichni víte, parfémy jsou vyráběny k vytvoření emocí a vyprávění příběhů. La Panthère je reinterpretací parfémového mýtu pantera v 21. století!

Mýtus psaný Theophrastus

„Ze všech zvířat je panter jediný, který od přírody voní. Panter šíří vůni příjemnou všem ostatním zvířatům;  loví  tak, že se ukryje a vyčkává, než se ostatní zvířata přiblíž , přitahováni jeho vůní.” 

Příběh, který vám povíme, bude hra o okouzlení mezi ženou a mužem! A naše Panter žena bude ztělesněna ERIN WASSON.

Cartier

Erin Wasson je americká modelka a stylistka, narozena v Texasu. Je jí 30 let. Tato velice nekonvenční modelka, která ztělesňuje ženskost, až doposud pracovala s mnoha známými fotografy a pravidelně se objevuje na předních stranách známých módních magazínů. Volná a nespoutaná, se lstivou ušlechtilostí uchvacuje celý svět při prvním pohledu.

Na první pohled, je flakon jako symbol. Symbol Domu Cartier a jeho hodnot. Flakon velice rychle odhalí své překvapení. Je vyřezávaný zevnitř a to je pravá inovace v oboru!Tvar v útvaru uvnitř flakonu parfému, všichni designeři o tom snili, ale jen Cartier uspěl a vytvořil tento design.

La Panthere je vůně určená pro ženy, ze kterých dýchá vášeň a mají instinct pro svobodu. Skvělé milenky, které svádí svou nezávislostí. Milující ženy, které žijí v napětí mezi láskou a svobodou.

La Panthère je Lstivá Květinová Vůně

Květinová se zářivou Gardénií,

Gardenia je populární mezi vůněmi, protože je jak smyslná, tak trošku ovocná a velice svěží. Její vůně je jemná, něžná a lehká, což je vyjádření velice jemné a delikátní kůže , která zachytila horkost slunce… To je důvod  proč předvádíme Gardenii v této jemně oranžové barvě raději než v běžné bílé…

Lstivá s nóty pižma a svěžesti

Gardenie samotná není tak smyslná jak potřebovala Mathildapro La Panthère, tak zdůraznila živočišný aspekt pižmem, který je pro ni nejvíce smyslnou ingrediencí . Mathilda ráda říká, že pižmo je více než vůně, je to textura: samet, nebo velice měkké narůžovělé peří, nebo možná  velmi sametová zvířecí srst, při které si nemůžete pomoci a musíte se jí dotknout a to přidává veškeré závislosti  moc !

 Vůni zakoupíte exkluzivně v síti parfumerií Douglas.

Reklama