Co vás čeká na konci dubna a v květnu v Creative World? Máme pro vás několik tipů na bezva akce!

30.04.2015 - Čarodějnice

Creative World30. dubna bude celý den v Creative World věnován tajemnu, čarování, výkladům a mystičnu. Dopoledne bude určeno pro školy, pro které připravujeme speciální workshop, kde v hlavní roli budou pověsti a mýty, čarování a tvorba vztahující se ke svátku čarodějnic. Po celý zbytek dne pak budeme věštit budoucnost a zabývat se mystikou a tajemnem. Pro děti jako vždy spousta aktivit a tvorby.

1.–3. 5. - Májové dny s Playmobilem

Creative WorldCreative World se promění v království Playmobilu. Krásné hračky od Playmobilu budou připraveny nejen k hraní pro všechny děti, ale také k zakoupení za zvýhodněné ceny.  

2. 5. – Den zdraví v Creative World

Creative WorldV sobotu 2. května, od 10:00 do 18:00 zástupci z řad poradců a terapeutů Centra holistické péče představí netradiční a moderní metody využívané k analýze zdravotního stavu organismu a k terapiím. V Den zdraví budete mít jedinečnou možnost zjistit, jak se vaše tělo cítí uvnitř a odhalit možná zdravotní rizika ještě než se projeví. K dispozici Vám bude lymfatická terapeutka zdravotní masérka, které Vám poskytnou ukázkové masáže a poradí s řešením individuálních potíží.

Na co se tedy konkrétně těšit?

 • možnost krátké osobní konzultace a nalezení řešení vlastních zdravotních potíží s darkfield nutričními specialisty, detoxikačními odborníky, lymfatickou terapeutkou, zdravotní masérkou a odborníkem na biorezonanční techniky

měření a diagnostiky:

 • Seznámení s revoluční metodou analýzy živé akapky krve v temném poli mikroskopu (s 50% slevou), představení nadstandardního screeningu zdravotního stavu skrze pohled do „živé“ krve
 • Zdarma analýza složení tělesných tkání s interpretací odborného výživového poradce – zjištění tělesného tuku, svalů, hydratace, útrobního tuku, metabolického věku, určení bazálního metabolismu
 • Zdarma frekvenční měření zátěže organismu bakteriemi, viry, plísněmi a parazity – detekce aktuální zátěže těla patogeny pomocí přístroje F-scan3 a s nimi souvisejících zdravotních potíží
 • Možnost získat přehled přesných frekvencí patogenů pro jejich likvidaci na plasmovém generátoru.

„ochutnávky“ nejrůznějších zdravotních masáží:

 • Manuální lymfatické terapie – konzultace k problematice, celulitida, prevence civilizačních chorob, zdravotní benefity
 • Ukázky cvičení ulevujících od bolestí zad a správného protahování
 • Míčková facilitace – vhodné pro uvolnění svalů zad, krční páteře, hrudníku, obličeje, při problémech s dutinami, při dechových a alergických potížích, zejména u dětí) zdarma
 • Odborná diagnostika pohybového aparátu a správného držení těla
 • Masáž s odblokováním 30min za 150,-Kč
 •  Ukázky a nácvik samovyšetření prsou, tvář kampaně „Ruce na prsa“ -  Lucie Čedíková s kolegyní z Dialogu Jessenius

Chybět nebude ani ukázka raw jídla z pera Secret of Raw.

10. 5. Den matek

Creative WorldVyrobte dáreček pro maminku v Creative World. Kromě standardních letních balíčků budou děti vyrábět šperky pro maminku několika technikami.

15. 5. Den rodin

Creative WorldTento den budou ceny pro rodiny v Creative World, zvýhodněné! Každá rodina 2 + 2 nebo 2+3 získá hrací kartu na stezku zdarma nebo při koupi 2 kreativních balíčků třetí v hodnotě 49Kč zdarma.

17. 5. Řemeslná neděle 

Creative WorldBěhem tohoto speciálního dne se podíváme na některá řemesla, která už dnes dětem nic neříkají. Například ukážeme něco málo ze štukatérství a tkaní z papíru a igelitů (recyklace), výrobu mýdel nebo másla.  

23. 5. Den hradí s Piatnikem, akci pořádá Piatnik  

Creative WorldV těchto dnech si budou moci návštěvníci vyzkoušet řadu her od Piatniku v prostorné Relax hale Creative World a také si hry zakoupit domů.

TIP NA PRÁZDNINY: 06. 07. 2015 - Příměstský letní tábor v Creative World aneb umělcem za týden!

Creative WorldPrázdninový LETNÍ příměstský tábor pro děti od 4 let v Creative World má již dané termíny a tým parku je připraven přijímat přihlášky pro holky a kluky, kteří si chtějí užít prázdninový týden plný tvorby, poznání a třeba si i najít nové kamarády.

Denně od 8.00 do 17.00.

Termíny:

06. 7. – 10. 7. 2015 20. 7. – 24. 7. 2015 03. 08. – 7. 8. 2015 17. 8. – 21. 8. 2015
13. 7. – 17. 7. 2015 27. 7. – 31. 7. 2015 10. 08. – 14. 8. 2015 24. 8. – 28. 8. 2015

Jídlo v Creative World je od českých farmářů a děti se budou zdravě a chutně stravovat, stejně jako v případě pitného režimu budou zajištěny domácí limonády z ovoce. Samozřejmostí je přizpůsobení se požadavkům na speciální stravu (alergeny apod.). 

Přihláška na tábor - Vyplněné přihlášky zasílejte na:

stehlikova@creativeworld.cz  nebo issaoui@creativeworld.cz 

Reklama