Proslulá pobaltská čarodějnice Vilija Lobaciuvienová se těší velké úctě, a dokonce získala lukrativní práci. Najala si ji jedna litevská exekuční společnost.

„Jsou zde určití lidé, kteří využívají této krizové situace a odmítají platit bankám a jiným společnostem,“ tvrdí Amantas Celkonas, ředitel Skolu Isieskojimo Biuras, úřadu pro vymáhání pohledávek.

„Naše nová zaměstnankyně jim pomůže lépe pochopit celou situaci, znovu si rozvážit, co je správné a co špatné, a chovat se podle toho. My ale také budeme pomáhat těm, kteří jsou skutečně v problémech a trpí psychicky ze svého bankrotu a depresí,“ dodává Celkonas.

Lobaciuvienová je ve své zemi i mimo ni proslulá čtením budoucnosti a zaklínadly.

„Jsem svobodnou občankou a můžu dělat, co chci. Jsem moc ráda, že někdo mou pomoc potřebuje a udělám cokoli, abych mohla druhým lidem pomáhat,“ tvrdí třiapadesátiletá čarodějka.

O této ženě víme tolik, že je oblíbena i u politických špiček, takže rozhodně něco umí.  Je-li její psychologie směrována cestou poctivého přístupu, což je pravděpodobné, tak může být její systém skoro lepší než styl duševně plochých svalnatých vymahačů. :-)

Reklama