Zbývá necelý měsíc, než oslaví svátek všichni zamilovaní. Svatého Valentýna paradoxně prožívají více ti, kteří jsou zrovna single. Některé ženy a dívky se dokonce snaží za každou cenu do 14. února „uhnat“ nějakého chlapa. Proč si nepomoci magií? Nabízíme vám pár receptů z čarodějné kuchařky, ale pozor! Jsou jen pro otrlé.

Oprášili jsme staré čarodějné knihy (pravdaže některé autory a vydavatele už dříve napadlo totéž), abychom vám pomohli získat muže, po němž toužíte. Avšak vyvalily se z nich návody a recepty, do jejichž realizace se pustí nejspíš jen silné povahy. Přesto se zdá, že by tyto neměly být utajeny. Přinášíme vám malou ukázku.

Jako nejjemnější řešení se ukazuje trénink vizualizace. Představte si svého milého do nejmenších detailů (což určitě děláte stejně každou chvíli) a naučte se přitom říkat jeho jméno pozpátku. Je-li jeho jméno například Josef Novák (kávon fesoj), buďte ráda. V tehdejších dobách se zřejmě nepočítalo s přívalem cizinců do Čech. Pokud tedy váš vyvolený vlastní jméno exotického původu, může-li se pochlubit třemi jmény křestními a dvěma příjmeními, alespoň si procvičíte vaše mluvnické schopnosti.

Že to nezabírá? Nedá se nic dělat, pusťte se do vaření. Jak se mu dostat do krve? Ne, vážně to není návod na snazší přenos různých virů, i když… Vezměte si svůj použitý látkový kapesník a rituálně ho spalte. Popel z něj rozmělněte, do směsi přidejte ještě tři kapky krve z levého malíčku. Teď už stačí jen pozvat ho na večeři. Hádáte správně, muž musí tuto směs sníst. Doporučuje se zapéct ji třeba do bábovky.

Jako další chod podávejte palačinky. Ale připravte se na to, že nebudou ledajaké. Muž po vás bude toužit více, pokud mu naservírujete speciální čarodějnou přísadu. Nastrouhejte čokoládu a do ní přimíchejte mravence, rozdrcenou včelu nebo vážku a směsí ozdobte hotový pokrm. Možná vám uteče, když nějakého mravence ve svém jídle uvidí, ale to nic. Určitě jste si ho pojistila předem. Do kávy jste mu totiž přimíchala prach či hlínu z jeho podrážek a svoje opilované nehty. To vám zaručí, že se bude neustále vracet.

Určitě víte, že láska prochází žaludkem, a proto ho nenecháte odejít, dokud neochutná vaši výtečnou domácí sekanou. Než ji dáte do trouby, přidejte do masové směsi ještě tři rozemleté žížaly. V muži má tento pokrm probudit ohnivé emoce. A zcela jistě probudí, zvlášť pokud mu prozradíte, co zrovna pozřel.

Stále ho to nechává chladným? Musíte přitvrdit! Uvařte něco z vlastního těla. Jako ingredience použijte tři nadrobno nastříhané chloupky z podpaží a oblasti genitálu (kdo se holí, má smůlu. Zkuste třeba vyklepat holicí strojek), jemně opilované nehty a tři kapky krve z levého malíčku. Nakonec nezbývá nic jiného než se postarat, aby to snědl.

Starší čarodějné knihy uvádějí ještě jinou variantu tohoto receptu. Nehty a chloupky zůstávají, jen krev z malíčku nahrazuje krev menstruační. To vše pak zamíchejte do polévky, kterou mu samozřejmě dáte sníst. V prdelačce se to přece ztratí.

Máte už pečlivě navařeno? Pak je téměř jisté, že po jediném večeru na vás rozhodně nikdy nezapomene. Jak to může dopadnout, pokud se čarodějné recepty dostanou do rukou vdavekchtivé ženy, si můžete přečíst také ZDE.

Vyzkoušíte je?