Čarodějka Lucie bude letos místo létání na koštěti fandit hokejistům. I to je záslužná činnost. :))

Krásné dopoledne mé milé čarodějnice. :)
Každý rok se ochomejtám kolem úžasných plápolajících ohňů a marně se snažím vzlétnout. Ale jelikož koště rok co rok stávkuje a ne a ne letět, tak mám smůlu. Takže jedinou starostí večera je to, aby mi nějaký nešika, který si mohutným mácháním kolem sebe hasí hořící klacík s buřtem, nesežehnul mojí blonďatou hřív. :)) I když ještě nebezpečnější jsou ti, kteří si hasí opečené jablíčko točením dokola. Až to jablko nevydrží a z klacku parádní rychlostí odlétne. Taková trefa do hlavy opečeným jablkem - taky hezkej zážitek. :)) 

Ale letos, letos bude všechno jinak. Letos se v garáži chladí v ledničce pivíčko, k ledničce se přemístí monitor a bude se koukat na HOKEJ!!! Fandit se musí. :) Takže Češi do toho!!! :)

Dnešní téma

Blíží se Filipojakubská noc. V sobota 30. dubna to vypukne. Lidé se sejdou u zapálených ohňů, aby oslavili příchod jara a symbolicky „nás“ chudinky upálili.

V každé ženě je kousek čarodějnice.

A my bychom na to měly být hrdé. Protože, jak říká i herečka Květa Fialová, čarodějnice nemusí být jen stará a ošklivá, ale je to žena krásná a chytrá (a že ona byla krasavice!).

Pište - pište - pište

  • Pište vaše příběhy z pálení čarodějnic - ať už z těch, co proběhly, a nebo jak se těšíte a připravujete na ty, co nás už tuto sobotu čekají!
  • Pište, zda nějakou opravdovou „čarodějnici“ znáte. Ať už v podobě kartářky, nebo třeba vaší sousedky. :))
  • Pište jako vždy na náš redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Na vaše příspěvky se tentokrát obzvlášť těším, a proto jsem i vybrala „obzvlášť krásnou odměnu“ za ten nejlepší.

Přiletí k vám přímo z Filipojakubské noci (ale možná se ještě po cestě někde staví za kamarádkami, takže ji vyhlížejte z okna do 14 dnů. :))

carodej

Reklama