Granule se vyrábějí ve třech recepturách – Carnilove True Fresh Turkey, Carnilove True Fresh Chicken a Carnilove True Fresh Fish. Bílkoviny z rybího, kuřecího i krůtího masa jsou bez předchozího zpracování. Kočkám se proto lépe tráví. Maso má i vysoký obsah kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu. V granulích nenajdete moučku, brambory ani obiloviny.

64674f3b61df0obrazek.png

Přírodní ingredience pro kočičí zdraví
Receptury obsahují přírodní ingredience, které se vzájemně dokonale doplňují. Zároveň je složení pestré a chuťově atraktivní. Samozřejmostí je obsah minerálů či  výtažků z 64674f166a42eblobid0.pngbrusinek, borůvek a rakytníku na podporu citlivého močového aparátu koček a udržení zdravého Ph moči.

Carnilove True Fresh Turkey s čerstvým krůtím masem se zaměřuje na kočky, které potřebují regulovat váhu. K udržení optimální hmotnosti jim pomůžou vynikající živiny v podobě dietní vlákniny a L-karnitinu. Zdravý metabolismus zajistí pohanka, hrách a čočka, které jsou skvělými přírodními zdroji rostlinných bílkovin a minerálů. Brusinky a zázvor fungují jako protizánětlivá složka.

Carnilove True Fresh Chicken s čerstvým kuřecím se díky nízkému obsahu tuku hodí k udržení optimální fyzické kondice koček. Kuře je dietní maso a zároveň je vynikajícím zdrojem aminokyselin, které dodávají energii. Tato receptura také podporuje imunitu. Antioxidanty v bylinkách, jako je tymián a rozmarýn, spolu s brusinkami, borůvkami, rakytníkem, červenou čočkou a okřehkem (žabinec) zlepšují imunitní funkce a chrání kočičí tělo před infekcemi.

Složení granulí Carnilove True Fresh Fish s čerstvou rybou prospívá kočičí kůži a srsti a podporuje také mozek a srdce. Rybí maso jako vynikající zdroj omega-3 mastných kyselin a polyfenolů má spolu s lososovým olejem tyto procesy v těle na starosti. Další přírodní ingredience, jako kořen čekanky, okřehek, borůvky, brusinky a červená čočka jsou výborným zdrojem antioxidantů a udržují tak kočičí organismus v rovnováze a chrání ho před chorobami.

64674eb1b99f2obrazek.png


Původ surovin je důležitý
Všechny ingredience pocházejí od prověřených lokálních dodavatelů. Maso použité do granulí je kvality schválené i pro lidskou spotřebu. Nová továrna v Číčenicích se zaměřuje speciálně na produkci z čerstvého masa a díky nejmodernějším technologiím mohou vznikat granule té nejvyšší kvality. Maso do továrny přichází v čerstvém stavu a k extruzi jej připravují až na místě. Jedná se o novou cestu k výživě domácích zvířat.

Více inspirace najdete na www.carnilove.cz
64674fa20e5beobrazek.png

Reklama