631a120b00168seznam.jpg

Foto: Shutterstock

Slavní lidé, kteří za sebou mají hodně úspěchů, často nedopadají dobře a už v mladém věku končí na drogách, mají psychické problémy, jejich život je jedna velká párty a někteří mají za sebou i několik pobytů v léčebnách. Že to tak je, už dokázalo mnoho osobností.

Známá angličanka oslavila v srpnu třicítku a většinou ji fanoušci obdivují, ale tentokrát jsou spíše znechucení anebo vyděšení z modelčina vzhledu a chování. Lidé se o ni bojí a jsou zmatení. V minulosti Cara Delevigne zkusila drogy, o čemž se hodně mluvilo, ale nyní to vypadá na vážnější situaci.

631a115c0acfbprofimedia-0720175111.jpg

Foto: Profimedia

Cara se objevila na videu, kde vypadá nevyspale, postrádá boty a nedokáže plně ovládat své pohyby. Údajně kvůli jejímu chování nemohlo ani odletět letadlo. Chovala se nervózně, několikrát jí vypadl telefon z ruky a nedokázala stát v klidu. Dokonce nebyla schopna ani klidně sedět v autě a neustále vystrkovala nohy z okýnka.

Podle DailyMail se celebrita několik dní nemyla a nic nejedla. Prý totiž strávila několik dní v poušti, proto byla v takovém stavu. Těžko říct, zda ji pobyt v poušti natolik vyčerpal, že nebyla schopna normálně fungovat.

Před pár dny byla viděna ve svém autě, jak kouří dýmku a nevypadá vůbec dobře. Nynější situace vyvolala u fanoušků ještě větší strach. Souvisí její stav snad s poruchou pozornosti a hyperaktivitou, které jí už dříve byly diagnostikovány?

Její přátelé ale fanoušky uklidňují. Prý má vše pod kontrolou a je jí skvěle. „Zkrátka je jen bláznivá a trochu nepořádná," říkají.

Zdroj: dailymail, Instagram, thesun, Youtube