Capital Soleil je řada fotoprotekčních přípravků od značky Vichy, která poskytuje ochranu před slunečním zářením všem typům dětské pokožky. Aktivní látky patentovaného filtračního systému chrání jejich pokožku před UVA/UVB. Laboratoře Vichy kladou velký důraz na vývoj ultra-senzorických textur, díky kterým je používání přípravků zábavné, snadné a komfortní. A to děti jistě ocení!

Vichy

OCHRANNÉ MLÉKO PRO DĚTI NA OBLIČEJ A TĚLO

SPF 50 Vysoká ochrana

Dětská pokožka je chráněná před slunečním zářením až ke kmenovým buňkám. Pro děti se světlou pokožkou. Fluidní, jemná a velmi voděodolná textura se snadno nanáší a nezanechává bílé stopy. Ve výhodném velkém balení.

MOC: 640 Kč / 300 ml

OCHRANNÝ SPREJ PRO DĚTI NA OBLIČEJ A TĚLO

SPF 50+ Velmi vysoká ochrana

Dětská pokožka je chráněná před slunečním zářením až ke kmenovým buňkám. Pro děti se světlou pokožkou. Díky praktickému balení ve spreji umožňuje stejnoměrné rozprášení přípravku pro snadné a rychlé nanášení.

MOC: 520 Kč / 200 ml

SUPER OCHRANNÁ PĚNA PRO DĚTI

SPF 50 Vysoká ochrana

Vysoká sluneční ochrana v barevném a voňavém provedení pro děti s citlivou pokožkou ve věku 6-12 let. Vysoce odolná vůči vodě a písku tak, aby zvládla držet krok s dětmi. Nejzábavnější textura od Vichy: lehká jako pěna, efektivní jako krém, zabarvená jako zmrzlina a voňavá jako tropické ovoce. Snadná, rychlá a zábavná aplikace.   

MOC: 499 Kč / 150 ml

Vichy

Reklama