CAPITAL SOLEIL
Chrání pro pokožku to nejcennější: její genetický kapitál.
Pro více potěšení

Vichy capital soleilVichy CAPITAL SOLEIL
Potvrzuje svoji misi: ochranu genetického kapitálu pokožky*

Ještě vyšší účinnost
Řada Capital Soleil se vždy snažila nabídnout co nejvyšší ochranu pro všechny typy pleti a celou rodinu. Nejnovější vědecké poznatky nás vedou k nabízení stále vyšší účinnosti filtračních systémů v rámci celého spektra UV záření.
Ještě vyšší tolerance
Formule celé řady Capital Soleil jsou hypoalergenní, bez parabenů, testovány na citlivé pokožce pod dermatologickou kontrolou a obohaceny o zklidňující, regenerační a posilující Termální vodu z Vichy.
Ještě více potěšení
Jsme přesvědčeni, že příjemná aplikace přípravků je neoddělitelně spojena s potěšením z používání. Laboratoře Vichy se snaží nabídnout široké množství vysoce sensoriálních textur. Nelepí, nezanechávají mastný film a jednoduše se aplikují.

Váš sluneční kapitál - vzácné dědictví

Vichy capital soleil

Genetický kapitál každého jednotlivce určuje jeho vlastní jedinečný sluneční kapitál, který se nevyhnutelně zmenšuje v průběhu života, v závislosti na četnosti a intenzitě sluneční expozice.
Sluneční kapitál lze přirovnat k určitému zásobníku potenciálu, který se odčerpává při každé nové expozici na slunci. Pro zachování genetického kapitálu je nezbytné pokožku chránit před sluncem - především tu dětskou již od útlého věku.
Čím jsou expozice na slunci delší, intenzivnější a častější, tím rychleji se sluneční kapitál spotřebovává a schopnost regenerace se snižuje.

Přesto špatné návyky přetrvávají

  • 1 ze 2 žen zapomene použít opalovací krém.
  • 6 z 10 mladých lidí ve věku od 15 do 25 let nechrání svou pokožku v průběhu každé sluneční expozice.
  • Na závěr, téměř 1 ze 2 dětí je venku v čase, kdy slunce září nejintenzivněji, mezi 11 až 16. hodinou.

Epidemiologická studie - centra zdraví pleti - 28 000 žen - 2008.

Ochranou genetického kapitálu pokožky, Vichy napomáha pokožce udržet její sluneční kapitál.

V roce 2012, Laboratoře Vichy posouvají své znalosti ohledně UV záření ještě dále

Vichy Capital SoleilZ UV záření dopadající na kůži 5 % tvoří UVB záření, 20% krátkovlnné UVA záření a 75 % dlouhovlnné UVA záření.

Již dlouho víme, jak chránit pokožku především před vysokou energií z UVB záření, zodpovědnou za opalování a spálení pokožky.

Naproti tomu UVA záření vysílá méně energie, zato však na nás působí ve větší míře. Je přítomné po celý rok a proniká dokonce i skrz sklo. Nejenom, že UVA záření prostupuje do epidermis, ale z 80-ti % zasáhne i povrchové části dermis a 20 % pronikne i do hlubších vrstev kůže.

Vědci se již dlouho snaží chránit pokožku před krátkovlnným UVA zářením. Přesto dlouhovlnné UVA záření, které tvoří 75 % spektra z celého UV záření, může narušit naše geny.

V roce 2012 jde Capital Soleil ještě dál, až k dlouhovlnnému UVA záření...

Poprvé, Laboratoře Vichy vědecky prokázaly dopad douhovlnného UVA záření na všechny geny.
Toto poznání vychází z průkopnické studie, která umožňila prozkoumat a charakterizovat téměř 28.000 genů a pochopit tak účinky dlouhovlnného UVA záření na pokožku.
Tato studie prováděná skrz celý genom prokazuje, že právě dlouhovlnné UVA záření způsobuje poškození genů.

Proniká tak hluboko do dermis, že modifikuje vlastnosti mnoha genů.
Bez ochrany...

469 ... 480
genů v oblasti dermis ... genů v oblasti epidermis
mají změněnou expresi.

Toto zhoršení se týká zejména genů spojovaných s alergickými reakcemi, tvorbou pigmentu, předčasným stárnutím a dokonce i rakovinou kůže.

...a nabízí optimalizovanou ochranu genetického kapitálu pokožky.

Více na www.vichy.cz

Reklama