cl.jpgFoto: Profimedia

Herečka, která letos oslaví padesáté narozeniny, všechny překvapila, když v roce 2020 oznámila narození dítěte – holčičky Raddix. Stala se tak matkou v poměrně pokročilém věku, ale původně o mateřství vůbec nestála. Když jí bylo 41, magazínu Esquire řekla, že ji být matkou nikdy nelákalo. Ovšem názory a priority se mění a nyní se své dcerky nemůže nabažit.

V show No Filter with Naomi ovšem ve smíchu prohlásila, že rozhodnutí mít dítě později na ni nyní vytváří tlak: „Musím teď žít do 107!“

O tom, jak se její život změnil v oblasti péče o sebe samu, pohovořila také v rozhovoru s Michelle Visage. Zatímco v době své aktivní kariéry trávila Cameron Diaz dlouhé hodiny s týmem vizážistů, když se stáhla do ústraní, přestala se o sebe podle svých slov starat. Na vzhled částečně rezignovala ještě před narozením dcery.

„Posledních osm let jsem jako divoška. Jsem jako divoké zvíře,“ svěřila se Cameron Diaz v rozhovoru. Dříve se prý pohybovala v toxickém prostředí, kde byla hlavní krása, a proto na sobě neustále hledala nedokonalosti, které by mohla vylepšit. Nyní je vzhled prý buď tím posledním, na co denně myslí, nebo na něj nemyslí vůbec.

„Nedělám se sebou vůbec nic. Nemyju si ani obličej. Vzhled teď rozhodně není věc, do které bych vkládala energii,“ uvedla herečka.

Zdroje: Esquire, Youtube, No Filter with Naomi, People, podcast with Michelle Visage