Euphoria je jako cesta bez hranic. Je inspirovaná znovunalezením svobody, je o tom žít svůj vlastní sen.“
Calvin Klein

 

Když se jednou zahalíte do vůně euphoria, už nikdy se od ní neodpoutáte. Stanete se součástí svého vlastního snu. Tento podzim euphoria přichází v přepychové a smyslné exkluzivní limitované edici. A s tímto luxusním sběratelským flakonem, doplňujícím řadu euphoria, můžete v žití svého snu pokračovat.

 

Dovolte svým smyslům dotknout se netušených dimenzí. Euphoria, podmanivá vůně od Calvina Kleina, bude na omezenou dobu uložena v krásném novém flakonu ozdobeném motivem exotické květiny a krystaly Swarovski v barvě ametystu. Nový exkluzivní sběratelský flakon euphoria crystal edition prostě „musíte mít“.

 

Euphoria je návyková orientální vůně, ve které kontrastuje exotické ovoce, podmanivé květinové tóny a typické bohaté jemné nóty.

 

vrchní nóta

granátové jablko, tomel (exotické ovoce), svěží zelené akordy

 

střední nóta

orosené lotosové květy, champaca (exotická květina), černá orchidej

 

základní nóta:

ambra, černá fialka, mahagonové dřevo

 

euphoria crystal edition, EdP 100 ml

1 600 Kč / 2 000 Sk / € 66,39

 

TÉMATA:
KRÁSA