Moderní. Ženské. ck undulate. Elegantní a půvabně zaoblené tvary této nové sady šperků přechází v jemnou, až sochařsky dokonale vytesanou vlnku. Calvin Klein, mistr minimalismu, opět dokazuje a podtrhuje nadčasovost svých šperků, které si zamilujete na první pohled.  Šperky CK nikdy neztratí šmrnc.  ck undulate je vyrobena z leštěné ušlechtilé oceli, bude ale také k dostání v kombinaci se žlutým nebo růžovým  PVD.

Klein

Více informací najdete na stránkách www.meridamorava.cz

Ck šperky

Značka Ck doplnila v roce 2004 svůj sortiment výrobků (oblečení, brýle, hodinky) o kolekci velmi nápaditých a jedinečných šperků. Zpočátku kolekce obsahovala 4 modelové řady určené pouze ženám, nyní však tato značka nabízí i řady pánské. Evokují vášeň a napodobují ladné obrysy ženského těla. Čisté linie, ladné křivky minimalistického designu v dokonalé harmonii s ušlechtilým materiálem. Šperky Ck prostě nelze přehlédnout.

Veškeré šperky jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli, doplněné dalšími materiály jako jsou sklo, stříbro, syntetické pryskyřice + kůže, polodrahokamy, diamanty (Wesselton).

V roce 2006 rozšířila nabídku také značka CKJ Calvin Klein Jeans a uvedla na trh mladistvou kolekci šperků z ušlechtilé oceli.

Historie Calvin Klein

 Módní návrhář Calvin Klein se narodil v New Yorku v roce 1942 v Bronxu v rodině maďarských přistěhovalců. Studoval na newyorské střední škole designu a umění a později na Fashion Institute of Technology. Po ukončení studia dlouho pracoval jako řadový návrhář v newyorských obchodních domech. Později si založil vlastní firmu a v roce 1969 se dočkal prvního úspěchu. Magazín Vogue ho označil za „mistra minimalizmu“.

Calvin Klein získal mezinárodní proslulost svými okázalými reklamními kampaněmi. Okamžitý ohlas po celém světě přinesla reklama mladičké hvězdy Brooke Shields, kde prohlásila „džíny Calvin Klein jsou jako moje druhá kůže“.

Jeho módní impérium se v 80. letech stalo gigantem marketingu životního stylu.

Ck není jenom značka, je to styl života který vedete, vzdává hold estetice a nadšení ze života.

Reklama