ally.jpg
Foto: Profimedia

Hlavní hrdince seriálu Ally McBealové bylo 28 a byla absolventkou práv na Harvardu. Když byla Ally vybrána ke spolupráci s prestižním právnickém časopisu Law Review, rozešla se s dlouholetým přítelem Billym. Později se dostala do malé advokátní kanceláře, kde shodou náhod Billyho po letech opět potkává. Ten už je ale ženatý s jinou.

Komediální seriál je vystavěn na rozporu dvou světů – reálného a světa fantazie. Divák slyší Allyiny myšlenky. Ví, co si myslí o mužích, o klientech, o spolupracovnících…

Ale zpátky k herečce Calistě Flockhart. Dnes je jí 58 let. V roce 2001 adoptovala chlapečka a o rok později se její cesty střetly s cestami Harrisona Forda (81). Setkali se na předávání Zlatých glóbů a začali svůj vztah. V roce 2009 na Valentýna se pak zasnoubili a o rok později měli svatbu v Novém Mexiku. Jejich jediným dítětem je adoptivní syn Liam Flockhart Ford.

I přesto, že manžele od sebe dělí celých 23 let, jejich vztah vydržel až do dneška. Naposledy byli na veřejnosti spatřeni minulý měsíc, když Calista Harrisona doprovodila na premiéru nového Indiana Jonese. V květnu zavítali také na filmový festival do Cannes.

FotoJetf-1-.jpg
Foto: Profimedia
 

Zdroje: ČSFD, Wikipedia/Calista Flockhart, IMDB, Profimedia

Reklama