Kočka je od přírody masožravec. Krmivo, které jí dáváme by tedy mělo obsahovat maso a proteiny živočišného původu. Je jedno, jestli máte kočku, která žije v bytě nebo žije divoce v přírodě. Její krátký trávicí systém je uzpůsoben stravě bohaté na proteiny. Krmivo s vysokým obsahem čerstvého masa a bez obilovin – nová řada Calibra Cat Verve – právě tuto kočičí představu o ideální stravě naplňuje. Vychází z přirozené kočičí stravy, kterou kočka potřebuje. Respektuje přirozené stravovací instinkty našich již zdomácnělých a přesto nezkrotných mazlíčků. Pokud máte doma kočku, jistě víte, jak je svá nejen v chování, ale i ve výběru toho, co jí chutná. Proto je dobré jí nabídnout takové krmivo, které je složeno z poctivých složek – z čerstvého masa a z proteinů živočišného původu.

Kočka se od svého narození vyvíjí a v různých obdobích potřebuje rozdílné složení stravy, která je bohatá na látky vhodné pro správný vývoj. Výrobci krmiva jdou ale ve svých recepturách ve spojení s odborníky na výživu domácích mazlíčků ještě dál. Je dobré, že si můžete vybrat krmivo, které je vhodné pro různé typy koček – ať už se jedná o koťata, dospělou kočku žijící většinou venku nebo naopak jen v domácnosti, o kočku po kastraci nebo kočičí seniorku či seniora. Proto vám rádi představíme novou řadu Calibra Cat Verve, která svou nabídkou uspokojí každého chovatele koček.

Z jakých krmiv si můžete vybrat? Určitě pro vaši kočičku najdete, co jí bude vyhovovat

Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey
Pro mlsná koťátka

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 87,8 %

5f896e9d74d26obrazek.pngJako něžné pohlazení budou pro hebounká bříška malých koťátek granulky s čerstvým kuřecím masem. Výživná porce je zároveň lehce stravitelná. Spolu s dalšími zdroji kvalitních bílkovin a jiných důležitých látek vytváří ten nejlepší základ výživy koťátka. Sušená syrovátka, kořen čekanky a olej z lososa recepturu příjemně obohatí.

Calibra Cat Verve Adult Herring
Pro dospělé lovce

 • Obsah čerstvého masa 32 %
 • Proteiny živočišného původu 74,1 %

5f896d313f387obrazek.pngNadýchané granulky s čerstvým masem ze sledě a z lososa potěší mlsné kočky.
Jsou nejen chutné, ale také voňavé. Navíc pro zdraví kočičky jsou v granulkách přidána atraktivní funkční aditiva – kořen čekanky, olej z lososa a sušené řasy – kelpa.

Calibra Cat Verve Adult Chicken & Turkey
Pro dospělé kočičí jazýčky

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 90 %

5f896da399f93obrazek.pngGranulky s čerstvým masem kočkám nejen skvěle chutnají, ale také krásně voní.
Obsahují navíc luxusní bonus pro zdraví – chlorellu, pampelišku a goji.

Calibra Cat Verve Adult Lamb & Venison
Pro kočičí gurmány ve věku 8+

 • Obsah čerstvého masa 30 %
 • Proteiny živočišného původu 78,9 %

5f896dfeca22eobrazek.pngTěmito granulkami se zavděčíte prvotřídnímu mlsounovi.
Obsah čerstvého jehněčího masa a zvěřiny vyhoví chuťovým pohárkům koček, které jsou již starší a znají své chutě. Jehněčí a zvěřina jsou zdrojem lehce stravitelného proteinu
s atraktivní chutí. Šípkový plod, semena ostropestřce a extrakt ze slávky zelenoústé recepturu ještě více vyzdvihnou.

Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey
Pro kočky, které žijí v bytě a pro kočky, které si hlídají linii

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 80,8 %

5f896e457eec0obrazek.pngToto krmivo je vhodné pro kočky, které žijí v bytě a jejich výdej energie nedosahuje hodnot kočky šplhající po stromech a číhající na kořist. Nejvíce si pochutná na přirozeně vyladěné dietní porci s čerstvým kuřecím a krůtím masem. Tyto granulky jsou obohacené o L-karnitin, extrakt ze slávky zelenoústé a listy brusinky pro zdraví a celkovou pohodu.

Calibra Cat Verve Sterilised Herring
Pro mlsné šelmy po kastraci

 • Obsah čerstvého masa 29 %
 • Proteiny živočišného původu 74,5 %

5f896ee5f41b8obrazek.pngGranulky určené pro mlsné šelmy po kastraci jsou připraveny ze sledě a lososa.
Tato výživná porce je zároveň velmi pečlivě energeticky vyvážená a obsahuje vše pro zdraví a pohodu kočičky. Obsahují navíc ještě další složky podporující zdraví kočky jako je extrakt ze slávky zelenoústé, listy brusinky a sušené řasy – kelpu s blahodárnými účinky na její organismus.

Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey
Pro mlsné šelmy po kastraci

 • Obsah čerstvého masa 27 %
 • Proteiny živočišného původu 86 %

5f896f1a93596obrazek.pngVyváženost stravy je důležitá, obzvlášť u sterilizovaných a kastrovaných koček. Tyto granulky jsou plné čerstvého kuřecího masa. Vysoký obsah proteinů živočišného původu je pečlivě doladěn nezbytnou vlákninou spolu se zajímavými funkčními aditivy na míru. Recepturu doplňují bylinné složky jako je extrakt ze slávky zelenoústé, listy brusinky a chlorela.

Více najdete na Mojecalibra.cz
5f896f48006d4obrazek.png

Reklama