Funkční čaje Pickwick, které obsahují směsi bylinek speciálně sestavené na konkrétní potíže. Tyto čaje je ideální pít i preventivně, protože jejich blahodárné ingredience podporují náš imunitní systém a zdravý životní styl. Navíc jsou výborné i jen tak na chuť.


Pickwick Nos a krk se zázvorem je vhodný pro období častých nachlazení. Zázvor přispívá ke zdravému imunitnímu systému a společně s fenyklem a tymiánem napomáhají správné funkci dýchacího systému. Tymián navíc posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

628766ba03aacobrazek.pngBalení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.

Pickwick Zklidnění krku s eukalyptem pomůže od prvních příznaků škrábání v krku. Eukalyptus podporuje normální činnost dýchacího systému a stejně tak heřmánek, který zároveň posiluje imunitní systém a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Med je pro své antiseptické vlastnosti vhodným sladidlem do bylinkových čajů, ale také zklidňuje a čistí krk od hlenů a doporučuje jej dokonce Světová zdravotnická organizace. Základem této směsi je Rooibos, který je obrovskou zásobárnou antioxidantů, čímž posiluje imunitní systém.

628766e8c3b23obrazek.pngBalení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.Pickwick Průdušky s lipovým květem je bylinná směs vhodná při akutních onemocněních horních cest dýchacích doprovázených kašlem. Lipový květ usnadňuje vykašlávání a společně s anýzem napomáhá správné funkci dýchacího systému. Součástí bylinného čaje je také fenykl, který navíc podporuje imunitní systém.

628766d0d8f10obrazek.pngBalení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.
 

Reklama