Kdo by si rád nezpříjemnil den šálkem dobrého čaje? My v redakci čaj popíjíme často, a proto jsme s nadšením ostestovaly tyto novinky od Teekanne.


A jak nám chutnaly? Přečtěte si o našich chvilkách nad šálkem čaje.

Klára T.

Teď v zimním období je u mě čaj na denním pořádku, proto jsem ocenila testování nových čajů Teekanne. Těžko říct, který u mě vede, ale nejvíce mě svojí originalitou a chutí překvapil čaj Desire – spojení čokolády a višní se pro mě stalo příjemným čajovým dezertem ??
Čaje rooibos mám také ráda, a když se k nim přidá ještě karamel, tak je to naprosto luxusní kombinace. Nechci opomenout ani bylinný čaj Mountain Herbs, který také vyniká skvělou chutí.

Vendula
Teekanne Desire – čokoláda bez kalorií
Mám malou neřest. Jsem lehce závislá na čokoládě. Po obědě potřebuji minimálně kostičku dobré čokolády. Někdy zůstane u kostičky a někdy se z ní stane mnohem větší kousek, znáte to… Třešnovo-čokoládový čaj mi od mojí závislosti šikovně pomáhá. Čokoládová chuť čaje dokáže moji potřebu uspokojit a ručička váhy je pořád lehce přes padesátku. Za mě dobrý!

Jitka
Čaje značky Teekanne mám moc ráda a novinky mě příjemně překvapily. Čaj TEEKANNE „Desire“ mě ohromilo svou intenzivní vůní čokolády a třešní, tento ovocno-bylinný čaj má opravdu netradiční chuť, rozhodně doporučuji ochutnat.
Speciální bylinná směs TEEKANNE „Mountain Herbs“ se výborně hodí do sychravých dnů, tento čaj volím, když mám pocit, že se o mě pokouší rýma nebo kašel a mé tělo potřebuje posílit.
TEEKANNE „Rooibos Caramel“ má velmi příjemnou vůni i příchuť karamelu, jemně nasládlý a musím říci, že je lahodný.
Myslím, že s čaji Teekanne si zimu určitě zpříjemníte!

Kristina
Rooibos Caramel
 K čajům rooibos mám dlouhodobě velmi kladný vztah, a to díky vzpomínkám na zimní večery s rodiči na chatě. U nás je v rodině zvykem dělat si každý večer k televizi čaj a já jsem si tohle převzala i do své domácnosti. Během zimy nepiji nic jiného než čaje, a to skrze celý den. Černý čaj je na dlouhodobé pití moc silný, takže střídám rooibos, bylinné čaje a zelené čaje. Karamelový Teekanne je naprosto výtečný. Vůně karamelu je omamná a čaj sám o sobě velice chutný. Chválím a těším se na další příchutě.
 
Mountain Herbs
Čaj vhodný k popíjený po celý den. Kombinace bylinek je tady velmi příjemná a lehká, bez zahlédnutí krabičky jsem ve směsi pocítila heřmánek, skořici a mátu. Pak jsem se podívala na složení a uviděla i svůj oblíbený rooibos, citronovou trávu, lékořici a kopřivu. Není to extra výrazný čaj, ale je lehký a chutný, i když jej pijete zastudena.

Míša
Dostala jsem možnost vyzkoušet tři nové čaje Teekanne - Mountain Herbs, Desire, Roibos Caramel a jsem nadšená. Myslela jsem, že mě čaje Teekanne už nemohou překvapit, ale stalo se. Unáší mě jejich výborná chuť, barva i vůně. Zahřejí tělo i mysl. Děkuji.

Kateřina
Testování čajů TEEKANNE bylo velmi příjemnou záležitostí pro celou moji rodinu, protože jsme milovníci čajů. Nejvíce nám chutnal Rooibos Caramel – ideální pro podzimní odpoledne a večery. Lahodná, vyvážená, nasládlá chuť nás okouzlila. Druhým favoritem byl bylinkový čaj Mountain Herbs. Bylinky mají nezastupitelné místo v naší kuchyni. Směs bylinek v tomto čaji je velmi vyvážená a příjemná. TEEKANNE DESIRE je skutečně originální a jiný, dokáže nádherně provonět celou místnost čokoládou.

Klára W.
Novinky od Teekanne mě velmi příjemně překvapily. Nejdříve jsem si pochutnávala na bylinkovém čaji Mountain Herbs, protože bylinné čaje vyhledávám nejčastěji. Kupuji většinou jednodruhové, ale tato směs mi vyhovuje, krásně voní a má vyváženou chuť, není hořká, což oceňuji.
Ovocno-bylinná směs DESIRE s příchutí třešní a čokolády je lahůdkou pro fajnšmerky, kteří milují nejen ovoce, ale i čokoládu. Obě příchutě se v čaji mísí a doplňují a myslím, že by se tento čaj dal popíjet místo kávy k něčemu sladkému, k dortíku nebo koláči. Na můj vkus byl o něco více výrazný v chuti i vůni, než bych potřebovala, ale určitě právě touto kombinací může i okouzlit.
Nejvíce mě překvapila směs Rooibos Caramel, zejména svojí vůní. Tato specialita spolehlivě provoněla celou kancelář, a protože jsem zvyklá hlavně na čistý Rooibos, byla pro mě skvělým oživením jeho typické chuti.

Více informací o čajích značky Teekanne naleznete na www.teekanne.cz

Reklama