Dětský organismus je tvořen větším podílem vody než tělo dospělého člověka, a tak potřebuje více tekutin. Pro jejich doplnění jsou ideální ovocné čaje, které dětem chutnají i bez přidaného cukru. Připravte svým nejmenším kouzelně sladký TEEKANNE World of Fruits „Cherry Berry“ a uvidíte, že vaše děti si ho prostě zamilují.

f

TEEKANNE World of Fruits „Cherry Berry“ nabízí kombinaci jablka, černého rybízu a sladkou chuť třešně. Jednotlivé složky tohoto čaje byly vybrány s láskou tak, aby odpovídaly dětské chuti. Horký je vhodný k rannímu nastartování a studený pak po celý den.  Nachystejte ho dětem do jejich oblíbeného hrnečku nebo ho doplňte hravým brčkem a udělejte jim z pití čaje legraci.

Tip: Toužíte po zasloužené chvilce klidu a už nevíte, jak ty malé neposedy zabavit? Stáhněte jim na www.teekanne.cz zdarma pohádku, která nadchne všechny malé i velké čtenáře.

Balení čajů TEEKANNE World of Fruits „Cherry Berry“ obsahuje 20 čajových sáčků a je k dispozici za maloobchodní doporučenou cenu 48,90 Kč.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz

Reklama