Zdravý a vyvážený životní styl – „pojem“, který slýcháme stále častěji, bezesporu po něm stále častěji i zatoužíme, ale jak ho docílit? Každodenní shon, stres, práce, rodina, nekonečné úkoly a povinnosti, které se na nás valí ze všech stran. Jak v tom tempu najít chvilku klidu pro sebe? Zní to jako nadlidský úkol, ale není tomu tak. Nevěříte? Důležité je rozhodnout se a začít! Postupně, pomalými krůčky, neklást si příliš vysoké cíle a v neposlední řadě, využít správných pomocníků. A k nim jednoznačně patří bylinné a zelené funkční čaje AHMAD TEA z nové řady NATURAL BENEFITS, která byla speciálně navržena právě na podporu zdravého a vyváženého životního stylu. Seznamte se, prosím...

61f2852feb724obrazek.jpgBEAUTY – funkční čaj na podporu krásy

Harmonická směs listů kopřivy a voňavé citronové verbeny s ovocnou, broskvovou chutí. Směs je obohacena o přirozeně stimulující bylinné složky, které pomáhají organismu udržovat tu správnou zdravou jiskru. Jsou jimi ALOE VERA, známá pro své mimořádné až zázračné účinky, protizánětlivé, antioxidační, regenerační i zklidňující, obsahuje též cenné minerály, vitaminy, aminokyseliny a enzymy. Díky blahodárným účinkům na pokožku se využívá též v kosmetice a v lékařství. Méně známý je pak ROHOVNÍK, jehož plody jsou známy jako svatojánský chléb nebo karob, charakteristický přirozeně sladkou, kakaovou chutí.
 
SLIM – funkční čaj na podporu hubnutí61f2855441d7fobrazek.jpg

Osvěžující máta a meduňka v harmonické kombinaci zeleného čaje, kopřivy a jihoamerického maté, dávají tomuto čaji plnou, stimulující chuť. Je skvělou alternativou ke slazeným nápojům či ovocným džusům, a je tím správným pomocníkem na cestě ke snižování tělesné váhy. Mezi tzv. funkční složky tohoto čaje patří MATÉ, tradiční povzbuzující nápoj původem z Jižní Ameriky, který se připravuje z lístků a stonků cesmíny paraguayské. Má příjemnou lehce kouřovou vůni a travnatou příchuť, díky vysokému obsahu kofeinu působí stimulačně. Čajová směs obsahuje též mleté listy speciálního japonského čaje MATCHA, a to především pro svou čistou, sladkou chuť a bohatou, zářivou barvu. Přidaný zinek pak přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů.
 
61f285766f731obrazek.jpgIMMUNE – funkční čaj na podporu imunity

Spěch, stres, únava, nepravidelná či nekvalitní strava, to vše jsou faktory, které ohrožují naši přirozenou imunitu. Pokud přičteme zimní sezónu, období chřipek a virových infekcí, pak je pravidelná a dlouhodobá podpora imunity absolutní nezbytností. A to jak pro tělo, tak pro duši. K tomu spolehlivě dopomůže exotická, lehce kořeněná čajová směs, která v zajímavé kombinaci propojuje chuť citronové verbeny a blahodárné kopřivy, s kořenem lékořice. O zvýraznění chuti se postará lehce pálivý ZÁZVOR, původem exotická rostlina, oblíbená nejen, jako silný bojovník proti nachlazení, bolesti, nebo na podporu trávení, ale také jako zdroj celé řady důležitých vitaminů, dále draslíku, hořčíku, sodíku, fosforu, vápníku a železa. Nádhernou zlato-oranžovou barvu a typicky zemitou, kořeněnou chuť, dodává tomuto čaji vzácná KURKUMA. Jak známo, základním předpokladem pro správnou funkci imunitního systému je zdravá životospráva a dostatečný příjem vitaminů. Proto nesmí chybět přidaný VITAMIN C, který má na obranyschopnost lidského organismu zcela mimořádný vliv.

61f2858ee5a72obrazek.jpgENERGY – funkční čaj na doplnění energie

Energizující směs bylin a semen guarany, skořice a grapefruitu, dokáže skvěle povzbudit. Každý občas potřebujeme maličko „nakopnout“, abychom dobili baterky a zvládli všechny povinnosti. GUARANA je do této bylinné směsi přidaná ve formě guaranového prášku, který je namletý ze semen amazonských bobulí. Dodává slabě dřevitou, ovocnou chuť a přirozeně vysokou dávku kofeinu. MATÉ je velmi oblíbeným povzbuzujícím čajem původem z Jižní Ameriky, který se připravuje z lístků a stonků cesmíny paraguayské. Díky přirozeně vysokému obsahu kofeinu působí stimulačně, přidaný VITAMIN B6 přispívá ke snižování únavy a vyčerpání.

61f2862c528b9obrazek.jpg