Značka Pickwick uvádí na trh exkluzivní novinku Pickwick T-Kick – černý čaj s guaranou ve třech jedinečných příchutích.

 

 

Černý čaj je znám pro své povzbudivé účinky stejně jako guarana. Tato kombinace, která je zdrojem přirozeného povzbuzení, se vyznačuje jedinečnou aromatickou chutí. Ingredience byly pečlivě vybrány pro své povzbuzující vlastnosti a doplněny o další, chuťově zajímavé složky.

 

Novinka odpovídá modernímu životnímu stylu. Často hodně pracujeme, studujeme, sportujeme, máme mnoho různých povinností. Chceme být aktivní a vše stíhat. Podávat co nejlepší výkony, fyzické i duševní. Abychom byli fit, potřebujeme však občas účinnou vzpruhu. Zdroj pokud možno přírodní a chutný. Právě to představuje lahodný černý čaj s guaranou Pickwick T-Kick. Díky kombinaci účinných látek je vhodným prostředkem k překonání únavy, napomáhající povzbuzení a osvěžení.

 

Kromě toho, že „nakopne“, zaujme také chuťové buňky. K dostání je ve třech chuťově výrazných a jedinečných variantách, které osloví každého:  

• Pickwick T-Kick BLACK

Černý čaj s guaranou a jemnou kořeněnou chutí

• Pickwick T-Kick GOLD

Černý čaj s guaranou a chutí citronu a pomeranče

• Pickwick T-Kick RED

Černý čaj s guaranou a chutí jahod a třešní

 

Pickwick T-Kick černý čaj s guaranou je perfektní pro aktivní start do nového dne nebo pro povzbuzení během odpoledne. Podpoří vás vždy, když vám docházejí síly nebo když potřebujete dotáhnout do konce projekt, dopsat diplomovou práci či prostě jen zvládnout celodenní maratón povinností. Vyzkoušejte tuto novinku a dejte svému životu nový náboj díky povzbudivým účinkům přírodních látek.

 

Pickwick T-Kick zakoupíte ve všech hypermarketech a ve většině obchodů, kde se prodávají čaje Pickwick. Doporučená maloobchodní cena je 36,90 Kč.

 

Více informací o čajích Pickwick T-Kick najdete na www.t-kick.cz

 

A nyní máte šanci vyhrát jednu z 5 dárkových kazet s čaji Pickwick T-Kick, stačí správně odpovědět na otázku ZDE. 

Reklama