Kombe je jediný dostupný přípravek obsahující kombinaci ženšenu a jujuby na českém trhu. Touto kombinací dochází ke vzájemnému násobení jednotlivých příznivých účinků.  

Ženšen navíc obsahuje 180 účinných látek a těchto kvalit žádná jiná rostlina nedosahuje, a proto může doprovázet léčbu v onkologii, neurologii, diabetologii, kardiovaskulárních a metabolických onemocnění.

kombe

Ženšenový čaj oceníte také po večírku, kdy umí zmírnit stavy kocoviny. Pozitivní účinky má i na redukci vrásek a hmotnosti nebo povzbuzení libida.

lucieNa otázky odpovídá PharmDr. Lucia Havlíková.

Vystudovala Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kterou úspěšně ukončila následným absolvováním postgraduálního doktorandského studia. Pracovala u různých farmaceutických společností v oblasti onkologie, revmatologie, dermatologie a interny jako medicínský poradce. Díky své práci má bohaté zkušenosti ve zdravotnictví.

 

Jak konkrétně pomáhá KOMBE ve snižování nadváhy? 

Dejte si Kombe před cvičením a sami pocítíte lepší výkonnost a nával energie. Je vědecký dokázáno, že ženšen obsažený v Kombe zlepšuje fyzické schopnosti a dodává tělu vitalitu. Také urychluje spalování kalorií. Zlepšuje trávení a brání vstřebání tuků z potravy. Jujuba brání růstu tukových buněk. Tyto antiobezitní vlastnosti Kombe významně přispívají ke snižování nadváhy a hubnutí.

 

Jak působí KOMBE na kocovinu?

Bylo vědecky prokázáno, že ženšen snižuje hladinu alkoholu v krvi. U zdravých dobrovolníků se zkoumal vliv ženšenu na hladinu alkoholu v krvi. U mužů, kteří před konzumací alkoholu dostali 3g extraktu ženšenu, což odpovídá jednomu sáčku čaje Kombe, se snížila hladina alkoholu v krvi až o 51%. 

Dále se zkoumal vliv ženšenu na kocovinu. U lidí, kteří si během konzumace skotské whisky dali ženšen, došlo ke snížení projevů kocoviny až o 66%. Každopádně, Kombe funguje i ráno po protančené noci.

 

Zlepšuje KOMBE libido a má také vliv na sexuální funkce?

Ano, potvrdily to klinické studie.  Ženšen opravdu zlepšuje libido a prodlužuje délku a intenzitu pohlavního styku a to přímým vlivem ženšenu na centrální nervový systém a tkáně pohlavních orgánů. Díky tomu dochází k lepší a kvalitnější erekci. Také se prokázalo, že zlepšuje sexuální vzrušení žen.

 

Jak ženšen obsažený v čaji KOMBE může zabraňovat vzniku nových vrásek?

Existuje studie, které se zúčastnilo 82 zdravých žen ve věku nad 40 let. Ty byly náhodně rozdělené do skupiny užívající ženšen nebo placebo. Je důležité zmínit, že ani ženy ani lékaři nevěděli, která z žen užívá ženšen a která placebo. Současně proběhla diagnostika pleti obličeje před i po užívání ženšenu.

Cílem této práce bylo zjistit, jestli má dlouhodobé užívání ženšenu vliv na stárnutí pleti, jehož projevy jsou: vrásky, ztráta elasticity, zarudnutí, pigmentace a snížená hydratace pleti.

Výsledky prokázaly, že ženy, které užívaly ženšen po dobu 24 týdnů, měly významně nižší množství vrásek. Také se prokázalo, že ženšen zvyšuje tvorbu kolagenu v kůži, konkrétně ve škáře (dermis), kam žádný krém nemá šanci proniknout.

Mimochodem, víte, že KOMBE znamená v korejštině „Na zdraví“? Ženšenový čaj si můžete koupit na www.kombe.cz

P.s. Vyzkoušejte si doma připravit skvělou ženšenádu. Recepty na ženšenádu naleznete na www.zensenada.cz.

zensenada

Čtěte také:

Reklama