Společnost C&A má důvod k oslavám a zve k nim i své fanoušky a módní nadšence. K 15. narozeninám vedoucí pozice na českém trhu odhalí novou vlajkovou prodejnu Diamant a vy můžete být u toho.

S proměnou a novou koncepcí prodejny C&A Diamant jste se mohli setkat už v předstihu v rámci pop-up zastávek pro rychlý styling. Možná jste měli štěstí a vyzkoušeli si proměnu s profesionálními stylisty, vizážisty a kadeřníky. 

C&A

Pokud vám tato jedinečná příležitost náhodou unikla, nevadí, nové trendy a nové zážitky z nakupování módního oblečení a doplňků vás teprve čekají a vy se máte na co těšit.

Napište si do diáře datum 10. dubna. To se v samotném centru Prahy na Václavském náměstí otevřou brány největší prodejny C&A nejen v České republice, ale také v celé východní Evropě.

Nový obchod nabídne neopakovatelný zážitek z nakupování na čtyřech podlažích o celkové ploše 4 367 m2. Od originálně pojatých stojanů na oblečení vyrobených z jízdních kol přes moderní zkušební kabinky až po unikátní osvětlení. Nová vlajková prodejna přinese nejen širokou škálu módního oblečení pro celou rodinu, ale i ojedinělý designový zážitek. Všichni přece víme, že prostředí, ve kterém nakupujeme, hraje důležitou roli a násobí náš požitek z nových věcí.

C&A

Kosmopolitní lokalita obchodu dodává trendy módním stylům dokonalou atmosféru. To vše odstartuje společně s představením nejnovější kolekce jaro/léto v dubnu.

Těšte se na novinky, o kterých vás budeme informovat

C&A Europe

S více než 1 575 obchody ve 21 evropských zemích a více než 37 500 zaměstnanci je C&A Europe jedním z předních módních maloobchodních řetězců v Evropě. C&A Evropa patří společnosti COFRA Holding AG.

C&A

Více informací najdete na stránkách C&A 

Reklama