„Psal se rok 2014 a já jsem konečně našla kluka, který mě neskutečně přitahoval. Z předchozích vztahů jsem věděla, že je dobré na začátku hrát trochu nedostupnou, což s Tomášem opravdu vycházelo. Neustále mi psal, lichotil mi, vymýšlel výlety. Já jsem občas prostě řekla, že nemůžu, protože mám v plánu něco jiného. Tak to pokračovalo asi dva měsíce.

Potom se karta obrátila a z ničeho nic začal být nedostupný Tomáš. Když jsem chtěla přijet, tak řekl, že neví a zavolal na poslední chvíli, že tedy můžu přijet. Další dva roky se změnily v peklo. Nechtěla jsem ho opustit, milovala jsem ho, ale z jeho chování jsem byla na pokraji zoufalství. Často jsem viděla, že si píše se svými bývalými, ale i s jinými holkami, někdy mi třeba celý týden nenapsal. Když jsem ho konfrontovala s tím, že se mi nelíbí, aby se stýkal a psal si se svou bývalou, řval na mě, že jsem hysterka.

Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zajímat: Chci manžela a rodinu, ale kvůli covidu se nemám kde seznámit, stěžuje si třicetiletá Valérie

Několikrát jsem zjistila, že mi lhal, ale přímé důkazy o nevěře nebyly. Mnohdy mi říkal, že mám povislá prsa nebo že bych měla dělat něco se svým zadkem. Asi třikrát se se mnou rozešel, ale nakonec vždy napsal, ať přijedu a já jsem zase podlehla.

Za dva roky jsem zhubla z 60 na 47 kilo, trpěla jsem úzkostmi, panickými ataky, nevídala jsem se s přáteli, vyhodili mě dvakrát z práce. Ve 26 letech ze mě byla chodící troska. Když už se schylovalo ke konci, protože se Tomáš zamiloval do jiné, napadlo mě, zajít za jeho bývalou, se kterou si první půl rok vztahu často psal a hodně o ní mluvil.

Jedna jako druhá

Zjistila jsem, že Simona si zažila v podstatě to samé co já. Když jsem o tom později přemýšlela, napadlo mě, že mi je nejen trochu podobná, ale máme i něco společného. Obě jsme nebyly příliš sebevědomé.

Mohlo by vás zajímat: 5 znamení, že budete jako single šťastnější než ve vztahu a proč je to naprosto v pořádku

Dostávala jsem se z toho rok. Za tu dobu jsem si všimla, že i nová Tomášova přítelkyně je docela stejný typ jako já, a během roku také zhubla, na fotkách jsem ji nepoznávala. Když se rozešly, kamarádka mi pověděla o jejich destruktivním vztahu. Následovala další přítelkyně, opět vyšší, trochu oplácaná blondýnka jako jsem já, tentokrát to vydrželo jen pár měsíců, ale hned jsem se dozvěděla o Tomášových „záletech“. K neuvěření je, že i jeho poslední přítelkyně je opět „jeho typ“ a tentokrát se rozhodl psát mně, že neví, jestli ji má rád a podobné kecy.

Musím s tím něco dělat

Tohle už překračuje všechny meze. Psycholožka mi řekla, že jeho chování je běžné, možná si prý zažil v dětství odmítavý přístup matky, což je opravdu možné, protože žije s otcem a o matce toho moc nenamluvil. I kdyby, tak je zralý na psychiatra, ničí jednu ženu za druhou, já z toho mám dodnes problémy. Už se na to nemohu jen tak dívat a chystám se jeho poslední přítelkyni zachránit tím, že ji všechno povím. Snad mi uvěří a uteče dřív, než se na ni také podepíše.“

Reklama