Radka je matkou tříletého chlapce jménem Dan. Se svým ex-manželem Jirkou nežije přes rok. Původně se domluvili, že otec dítěte si syna bude brát každý víkend. Jenže to časově nezvládal. Bývalí partneři si proto nastavili, že alespoň jednou za dva týdny si ho na tři dny vezme k sobě. V tom by až takový háček nebyl. V Radčině životě se ale objevil nový muž. A rázem se vynořil nový střet související s výchovou jejich společného potomka.

5a5756fecf330obrazek.png

Jirka si nepřeje jednu nesplnitelnou věc. Nechce, aby momentální Radčin přítel zasahoval do výchovy Dana. Žádným možným způsobem. Radka se mu snažila vysvětlit, že to přeci nejde. Partneři spolu žijí a chlapec je součástí tohoto soužití. Radka argumentovala mužským elementem a i tím, že přeci její nový partner si nemůže od dítěte všechno nechat líbit…Navíc nechce být jediná, kdo syna hubuje. A to, že ho vlastní tatínek vychovává jednou za dva týdny, jí nestačí.

Neustále o tom se svým bývalým manželem mluví, ale ten si stojí za svým. Oznámil jí, že jakmile se jednou dozví, že na něj někdo cizí zvýšil hlas, bude zle. Radka je v koncích.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama