Erikova anorexie měla kořeny v dětství, kdy se mu ostatní posmívali kvůli jeho oplácané postavě. Nakonec se mladému muži podařilo poruchu příjmu potravy porazit. Erik si začal jídlo užívat, a tím, že jí, si dokonce i vydělává. 

Na svém Youtube kanále ErikTheEletric zveřejňuje nejrůznější výzvy. Najednou se mu do žaludku vejde asi 7 kilogramů jídla. Jeho nejšílenější výzvou zatím bylo sníst 100 000 kalorií za 100 hodin. Pro představu, muži, který jí 2000 kalorií denně, by toto množství jídla vystačilo na 50 dní.  

Erikovy výzvy jsou zaměřené buď na počet kalorií nebo si vybere jen určité potraviny, kterými se přejí. Někdy jde o cukrovinky konkrétní značky nebo jídlo z řetězce rychlého občerstvení. No rozhodně je ho lepší šatit než živit. 

I přesto, že do sebe na soutěžích a při výzvách Erik dostane tolik jídla, udržuje si štíhlou postavu. Každý den cvičí a jezdí na kole. Mimo natáčení se navíc stravuje zdravě, dopřává si hodně zeleniny a ovoce a jí vločky, kuřecí maso a další základní potraviny. 

Taková normální snídaně pro jednoho člověka, co říkáte?

Reklama