prsa.jpg

Foto: Profimedia

Lorena Fabiana Colotta se věnuje modelingu, ale také provozuje vlastní porno produkční společnost a dokonce se sama objevuje v mnoha videích. Libuje si v plastikách a za svůj život podstoupila už 50 operací. První, kterou absolvovala, se týkala zvětšení prsou, když jí bylo 25 let. Už ji prý unavovala její plochá hruď. „Byla jsem ze svých malých prsou tak traumatizovaná, že dávalo smysl si je nechat zvětšit,“ řekla pro Jam Press.

To jí ale bylo málo a bývalá učitelka od té doby podstoupila celkem 50 chirurgických zákroků. Jen na prsou jich má 15. Velikost jejího hrudníku je největší, jaká se dá v Americe udělat. Aktuálně váží její prsa 7 kilo. Díky svým gigantickým ňadrům se dokonce Lorena pětkrát dostala na obálku časopisu Playboy a stala se tak známou po celém světě. Pravidelně vystupuje v mexických televizních pořadech a sedm let dokonce moderovala vlastní show. „Moje nejoblíbenější plastika je samozřejmě plastika mých prsou. Mám totiž fetiš pro velká prsa. A to je také to, co mě katapultovalo do centra pozornosti a dostalo mě do televizních pořadů po celém světě,“ libuje si.

profimedia-0594562548.jpg

Foto: Profimedia

Ne vždycky ale všechny operace probíhaly jako po másle. Lorena přiznává, že při jednom ze zákroků došlo k chybě a musela se následně dlouho zotavovat. „Bylo to nepříjemné a musela jsem podstoupit druhou operaci, protože mi praskl jeden implantát,“ vysvětluje. Svých operací prý Lorena ale nelituje, protože jí zařídily velký úspěch a kariéru. Už teď plánuje další plastiky, protože je jí jasné, že s přibývajícím věkem budou třeba. „Budu pokračovat a experimentovat s novými postupy. Můj vzhled vyvolává velkou pozornost, ať už negativní nebo pozitivní, ale pokud o mně lidé mluví, je to dobré. Získám tak alespoň jejich pozornost,“ myslí si.
 
Lorena je pyšná nejen na svá ňadra, ale také na svůj mladistvý vzhled, ke kterému jí samozřejmě také dopomáhá řada plastik. Většina lidí jí prý hádá mezi 3é a 35 roky, na což je blondýnka neskutečně pyšná.

dfdsdfdf.jpgFoto: Profimedia

Reklama