Nedávno jste četli příběh velké lásky, kterým Zlata bavila skupinku svých bývalých kolegů při posezení nad vínem.

Kolegové se sešli znovu, aby si doposlechli dramatické pokračování milostného vyprávění, které si vám dnes přinášíme.  

love

Bořek Zlatě zavolal, když se dozvěděl, že je sama

Řekl, že pochopil, jakou chybu udělal, že ji nechal odejít s jiným a že už si ji vzít nenechá. Comeback probíhal přímo bouřlivě – exploze citů a vášně.

Milenci se tentokrát rozhodli svůj vztah odtajnit. Samozřejmě pouze ten „nový“, o temné minulosti, kdy podváděli své partnery, pomlčeli.

Cožpak bývalý Zlatin partner, ten byl v pohodě a Bořkovi spadl kámen ze srdce, tolik se bál, přece jen v sobě tutlal špatné svědomí, neboť v době jejich hrátek u něj Zlata ještě bydlela. Ovšem Bořkova manželka Eva reagovala k jeho překvapení bouřlivě negativně.
„Ano, chtěla jsem, aby sis našel ženskou, ale proč zrovna Zlatu?!?“ křičela a plakala.

Eva pocítila ke Zlatě zášť

Okamžitě přerušila veškeré styky s ní – Zlata to nechápala. Proč se Eva nechová logicky stejně jako její bývalý partner a kamarád Bořka? Vždyť má také máslo na hlavě! Proč jí vadí, že ji Bořek pozval na svatbu svého syna do Pardubic? Syn vzal tátův vztah v pohodě, dcera nikoliv a přiklonila se k matce.

Přesto Bořek trval na účasti Zlaty na svatbě, i když ona sama nakonec odmítala jet. Všichni zasvěcení přátelé totiž ji i Bořka varovali -  cítili, že to nedopadne dobře. Měli pravdu: Eva ztropila na svatbě scénu a Zlatu příbuzní obvinili, že svatbu zkazila. Zlata později pochopila, proč Bořek trval na tom, aby mu dělala partnerku: Vyřizoval si účty s manželkou.

Bořek plánoval konečně rozvod a našel si vlastní byt

A Zlata se pochopitelně viděla už nejen v novém bytě, ale „v bílém“. Jak jinak by měla skončit osudová láska s osudovým mužem! Rozhodla se Prahu opustit, najít si v Pardubicích novou práci. Proč se složitě scházet o víkendech, když mohou spolu žít?

Jenže Bořek to cítil jinak

Nejdříve mělo Zlatu varovat, že jí při společných víkendech kouká Bořek pod pokličku. Prý se chce naučit vařit. Brzy ji vyexpedoval již v neděli dopoledne, nebo v sobotu odpoledne, místo aby spolu trávili celý víkend. Prý slíbil bratrovi, že s ním půjde hrát tenis.

Zlata nechápala, nebo spíš nechtěla chápat...

Společná dovolená nebyla úplně idylická a pak, těsně před Vánocemi, přišel úder. Bořek vzal Zlatu ještě na dlouho plánovaný lyžařský pobyt v Alpách a doufal, že sama pochopí. Slovo „rozchod“ totiž nikdy nevyslovil. Pochopila, ale bojovala – marně. Odvezl ji domů, předal chladně dárek a rozloučil se.

„No a to je konec. Den před Štědrým večerem skončila ta vaše slavná „big love“, potupně po 9 měsících. Přitom v utajení fungovala celé tři roky...“ uzavřela smutně své vyprávění.

Posluchači účastně pokývali hlavami a rozvířila se čilá diskuse, proč se rozpadla tak velká láska? Miloval ve skutečnosti Bořek jen manželku a kvůli ní se nechtěl vázat? Nebo vztah začal Bořka nudit, když zmizel důvod k adrenalinovému utajení?

A co myslíte vy? Zkazila si Zlata vztah přílišnou horlivostí, která Bořka dusila, nebo byl Bořek prostě „hajzlík“, který ji využil, aby jí „ukázal“, a vyrovnal se zároveň s letitým odmítáním své ženy? 

Čtěte také:

Reklama