Nikdy jsem neměla svůj idol, vzor, kterému bych se chtěla podobat.

V pubertě jsem sice obdivovala Vinnetoua a Old Shatterhanda, často jsem si představovala, jak přijedu do školy na divokém koni a všem tam ukážu, ale uvědomovala jsem si, že Indián nikdy nebudu.            

Teď jsem však viděla film Pravá blondýnka a od té doby toužím být jako ona – krásná, roztomilá, elegantní, vždy dokonale oblečená a upravená, s perfektní manikúrou, make-upem, účesem, pohotová a neskutečně sebevědomá.

Představuji si, jak, stejně jako ona, donutím přítele, který už mě nechce, aby po mně znovu toužil, a jak ho potom odmítnu a vítězoslavně odkráčím středem s novým, lepším, přítelem, který mě bude do smrti milovat.
Přeji si mít její vůli a energii, se kterou ona vystudovala práva a se kterou já bych určitě zvládla doktorandské studium.


Vidím, jak mi šéf, místo obvyklého řevu a nespokojenosti, sahá na koleno a dělá mi návrhy a já si můžu dovolit poslat ho někam, protože nikdy nebudu mít problém sehnat práci, a stejně se nejspíš pustím do podnikání, protože dokážu všechno, na co jen pomyslím.


Prostě – chtěla bych být také tak dokonalá a úžasná a báječná a skvělá, ale vím, že být nemůžu.

Moje vlasy jsou totiž hnědé.Vendulka


Vendulko, jaký máte problém? Stačí zajít do drogérie a koupit barvu na vlasy :-)! Jen mi pak dejte vědět, zda se Vám se změnou barvy vlasů, změnil i Váš život.

  

Váš idol/vzor

Máte někoho takového?

Nebo jste měla v dětství?

Jedná se o zpěváka, herce či vašeho otce?


Co děláte pro to, abyste ho jen zahlédla?

A kde jsou hranice, které nepřekročíte?

 

Změnil někdo radikálně Váš život?

Žijete podle vzoru někoho jiného?

 

Setkala jste se se svým idolem osobně?

Zklamal Vás, potěšil, překvapil?.

 

Je podle Vás důležitého někoho takového v životě mít?

 

Napište nám, pošlete fotografii, ty nejzajímavější příspěvky odměníme!

redakce@zena-in.cz

          

Reklama