Přitahuje ho k sobě jako oheň, který vábí můru. Je fascinován jejím vnitřním plamenem; kdežto ona je sebejistá a má vše pod kontrolou. Muž po ní touží, což bylo od počátku jejím cílem.“

P&G Prestige Beauté uvádí BOSS Intense, novou, jemně rafinovanou dámskou vůni značky HUGO BOSS.

Žena BOSS INTENSE je skutečnou virtuózkou svádění a dokáže se pohybovat tak, že okamžitě okouzlí každého muže ve svém okolí.
Láká jej a vábí – a on je dokonale v její moci, což si ona velmi dobře uvědomuje. Svádění pro ni ale neznamená jen hru, BOSS INTENSE žena je zkušená ve chvílích, kdy jeho srdce touží, a dokáže využít všechnu sílu svůdnosti k dosažení toho, čeho si předsevzala.
Jakmile zachytí jeho pohled, její zornice se rozšíří a on pocítí elektrizující a prudký oheň vášně, který se v nich objeví. Stane se pro něj jedinou ženou v celé místnosti a cosi neviditelného mu přikazuje, jít přímo k ní.
Nemůže ji spustit z očí a jakmile se k sobě přiblíží, její krok a její gesta jsou pro něj dokonalým magnetem. Cokoliv dělá, vypovídá mnohem víc, než vysloví, a on je dokonale zasažen její magnetizující svůdností.

Ale má to jeden háček – ona nehledá muže - hračku, jejím cílem je muž, který jí bude rovnocenným partnerem.

Vůně BOSS INTENSE je vůní nového způsobu svádění – jemně transparentní tóny hlavy se pomalu rozvíjejí do bohaté smyslnosti srdce.
Zdrojem její odlišnosti je jedinečná kombinace vanilkové orchideje a ambrových nót, díky níž vytváří BOSS INTENSE zcela nový trend na trhu s vůněmi.

Výrazný tón vanilkové orchideje v srdci je podtržen hřejivými a hlubokými tóny ambry v základu.
Vanilková orchidea pochází z hor, a ačkoliv jsou její květy velmi drobné, její vůně je intenzivní a nezaměnitelná.
Oranžový jas ambry prozařuje celkovou auru vášně a smyslnosti.
Vůně je mimořádně vyvážená – jemná, ale robustní v intenzivních nótách srdce, které věrně reflektují vnitřní sílu a eleganci BOSS INTENSE.

efekt symbolizuje oddání se přirozené smyslnosti.

Tvář Daniela Urzi je oficiální tváří vůně BOSS INTENSE
Danielin ohnivý a smyslný argentinský vzhled je prosycen svůdností a má v sobě vše, co ženu dělá žádoucí – klasickou krásu s intenzivním a hypnotickým pohledem, který mužům dokáže během okamžiku značně zrychlit tep.
Je elegantní, sebejistá a lákavě nebezpečně svůdná. Daniela se svými spalujícími pohledy dokonale vystihuje samu podstatu vůně BOSS INTENSE.  

Chcete vyhrát kosmetický balíček Parfumerie FANN ? Pak klikněte ZDE