Která žena nesní o tom, že ji partner zahrne květinami? Bude se zajímat, jak se má? Když nebudou spolu, popřeje jí po SMS zprávě krásnou dobrou noc? A přesně takový je Jiří. Proto Ivaně jeho náklonnost přijde stále velmi roztomilá. Je šťastná, že našla pozorného muže, který má o ní zájem. „Je až neuvěřitelně pozorný. Chce trávit čas s mou rodinou i přáteli, volné chvilky věnujeme hlavně sobě. I kamarádky, když ho poznaly, z něj byly paf. Toužily mít doma tak pozorného chlapa jako je Jirka.“ Podle nejlepší kamarádky si ale Ivana neuvědomuje, s kým to vlastně žije.
5c3ded4853eb2obrazek.png
Když se před dvěma roky Ivana seznámila s Jirkou, imponovalo jí především chování, kterým disponoval. Byl temperamentní, nespoutaný a bral věci s nadhledem. Zprvu nic nenasvědčovalo tomu, že by se z něj měl vyklubat „závislák“, kterým podle Ivaniny kamarádky je. Ivana totiž stále přehlíží specifické rysy, které se objevují právě u lidí, jež považují partnera za středobod svého života a jsou na nich zavislí.

„Po dlouhé době jsem se setkala s kamarádkou. Neviděla jsem ji skoro rok. Jirka o schůzce věděl. Neustále mi psal, já neodpovídala. Nekontrolovala jsem mobil, bavila jsem se. Přišla jsem domů až k ránu. On nespal. Ihned na mě spustil lavinu výčitek. Na to konto se rozbrečel a zhroutil. Začal mluvit o tom, že ho určitě nemiluji, mám někoho jiného, atd. Řešili jsme to až do rána. Přesvědčila jsem ho o jeho mylné domněnce. Z jeho chování jsem ale byla zaskočená. Druhý den přinesl kytici růží jako omluvu. Vysvětlil mi, že tak šílel, protože jsem pro něj důležitá.“

Ivana se o přítelově výstupu svěřila nejlepší kamarádce. Ta si myslí, že Jirka má zásadní psychický problém. S tím Ivana rozhodně nesouhlasí. Věří, že hysterická scéna byla vyústěním špatného období plného hádek, že už nebude opakovat. Po slovech kamarádky si sice uvědomila, že je na ní Jirka lehce závislý, ale to jí nevadí. I nadále si chce vzít Jirku za manžela a založit rodinu.

Příští týden se můžete těšit na vztahový příběh, kdy partneři se milují, ale nechtějí se zbavit volnosti.

Nenechte si ujít:

Reklama