Je inteligentní a krásná, takže by s nadsázkou mohla mít muže, na kterého si ukáže. Jenže ona nechce. Po špatných zkušenostech se rozhodla žít sama.Proč bych měla poletovat kolem chlapa, starat se o něj jako blázen, a pak se třeba dívat na to, jak balí nějakou jinou? Vím, co si užila mamka s naším tátou. To nemám zapotřebí,“ vysvětluje Sabina.

Jenže zatímco bez partnera je jí fajn, dítě mít chtěla. Proto přemýšlela, jak to zařídit, aby se o ně nemusela dělit s jeho otcem, ale aby na druhou stranu nezůstala bez finančních prostředků. Povedlo se. Dnes má půlroční holčičku, o kterou její otec nejeví zájem, ale platí na ni královské alimenty. Jak se jí to podařilo?

mimi.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

„Jednoduše. Vyhlédla jsem si velmi bohatého podnikatele, který je ovšem šťastně ženatý. Svést ho nebylo úplně snadné, ale nakonec podlehl. Ostatně jako drtivá většina chlapů. Napovídala jsem mu, že žiju s přítelem, a rozhodně na tom nechci nic měnit. Jde mi jen o dobrý sex, který mi on nedokáže dát. Což ve finále nebyla tak úplně lež, fakt mi šlo jen o sex,“ směje se Sabina, která si vymyslela i to, že užívá antikoncepci. A protože na to konto nepoužívali žádnou jinou ochranu, během tří měsíců otěhotněla.

„Asi je vám jasné, že nastávající tatínek z toho nebyl nadšený. Nadával mi, vyhrožoval, nutil k potratu, ale s tím jsem vlastně dopředu počítala. Já mu jen oznámila, že to dítě chci. Nakonec to skončilo smlouvou. Já si nechám pro sebe, že má nemanželské dítě, a za svou mlčenlivost mám na spořícím kontě slušné bolestné. Vychází to až do Maruščiných osmnáctin asi na 9 tisíc měsíčně. A z toho už se dá celkem slušně vyžít,“ přiznává Sabina.

Čtěte také:

Reklama