Každá žena je mimořádná, každá má své přednosti, záleží jen na tom, zda umí správně zaujmout. Být trochu tajemná, trochu nedobytná, žádoucí a stále usměvavá. To láká a přitahuje pozornost mužů. Pokaždé stejná, přesto neustále jiná - jako vůně Avon Extraordinary, se kterou je jednoduché být mimořádná.

 

Zářivé tóny růže, orchideje a lotosu se prolínají s jemnými akordy pepře a zázvoru. Vše dohromady tvoří vůni, která je symbolem diskrétní elegance. Nadčasová a záhadná - to je hlavní charakteristika nové vůně od Avonu. Dotkněte se spolu s námi luxusu, pojďte do říše jemných vůní s nádechem orientálních dálek a exotických květin.

 

Vůně Avon Extraordinary je složena z jedenácti orientálních příměsí, které vytvářejí nevšední aureolu každé ženy a přitahují zaslouženou pozornost. Buďte mimořádná každý den, buďte svá v průběhu celého dne s novou vůní od Avonu.

·         Špička pyramidy vůně Avon Extraordinary je tvořena plnou vůní ibišku, líbivými tóny guavy, grapefruitu a mandarinky spolu s trochou pepře pro pikantní vyznění celku.

·         V srdci vůně najdete jedinečnou složku, která je součástí parfému poprvé v historii parfémařství – vzácnou čokoládovou orchidej ve společnosti jemných tónů luxusní orchideje, lotosu a vonného zázvoru.

·         Pro základ pyramidy byly zvoleny další tři příměsi – jako pačule, teplé a smyslné santalové dřevo a svůdné pižmo.

Najděte svoji jedinečnost v luxusním zlatavém flakonu se zdobnou krajkou, vstupte spolu s námi do světa pohádkového přepychu a fantazie. Dodejte všednímu dni nádech ojedinělosti, který se skrývá v Avon Extraordinary. Proměňte i obyčejné dny v radostné a neobyčejné, nechte se jen tak jemně hýčkat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avon Extraordinary EDP zakoupíte u každé Avon Lady, Avon Gentlemana za stálou cenu 749,- za 50 ml. 

 

Tři čtenářky mohou tuto vůni získat v naší nové soutěži! Odpovězte správně a těšte se na výhru! Soutěž probíhá ZDE