„V pátek 4. 3. 2005 jsem se zúčastnila v sídle fy. L´Oreal školy líčení s Maybelline. Akce se mi velmi líbila nejen proto, že se zajímám o kosmetiku, ale proto, že vše probíhalo ve velmi příjemném a přátelském duchu. Paní vizážistka Věra Vanderková se nám plně věnovala, byla velmi příjemná, všechny nás nalíčila, poradila co a hlavně jak se líčit a ošetřovat pleť. Byl to velmi příjemně strávený čas. Moje rodina  velmi kladně hodnotila můj nalíčený zevnějšek, i když se jedná o samé muže. Bylo by velmi příjemné, kdyby těchto akcí bylo co nejvíce....,“ napsala čtenářka Věra o páteční akci Škola líčení se Žena-in.cz a Maybelline.

 

Nutno podotknout, že i nám, redakci, se tato akce velice líbila a strávili jsme báječné dopoledne plné smíchu a zajímavých informací.

Naše čtenářky se díky profesionální práci vizážistek proměnily v opravdové kočky, které by s přehledem ve svém stínu zanechaly nejednu modelku!

 

Dozvěděly  jsme se i řadu zajímavostí a fíglů ohledně líčení a celkové vizáže.

Víte například, že pokud si odbarvujete své vlasy na blond, měla byste barvou na chvíli pěkně natřít i obočí? Vyhnete se tak nepřirozenosti – platinová blondýnka s černým obočím!

 

Další vychytávkou, kterou nám paní vizážistky prozradily, bylo to, že pro dokonalý tvar obočí stačí obyčejné zakulacené nůžky! Kdepak bolestné vytrhávání! Obočí si pěkně vyčešeme nahoru a pak jej jednoduše zastřihneme do požadovaného tvaru.

 

A ještě jedna zajímavost nás holky vyvedla z omylu. A to, když nás paní vizážistka poučila o tom, že pro běžný den se doporučuje líčit řasy jen jedním, maximálně dvěma tahy řasenkou. Líčidlo se totiž po silném nánosu začne drolit a zanechává pod okem ošklivé, tmavé stopy. Zkrátka, i v líčení platí: Méně je někdy více!

 

A jak se samotná akce líbila ostatním čtenářkám?

Například Gábina se nám svěřila, že je opravdu spokojená! Dozvěděla se moře informací, prožila příjemné dopoledne a rozhodně se bude řídit radou paní vizážistky.

„V budoucnu se určitě vyhnu líčení pomocí černých linek a naopak sáhnu po modrých stínech....“

 

I čtenářka Sorpreza byla moc spokojená a určitě by si celou akci ráda zopakovala.
“Paní vizážistka mi potvrdila můj styl líčení, takže k žádné radikální změně přistupovat nebudu, ale dopoledne to bylo krásné a jsem ráda, že jsem se této akce zúčastnila....“

 

„Atmosféra tu byla moc pěkná a bez váhání bych do toho šla znovu!....,“ směje se čtenářka Brozová a spokojeně si prohlíží svůj krásně nalíčený obličej v zrcadle.

 

Každopádně si ono páteční dopoledne užili všichni zúčastnění a my doufáme, že se s námi opět vrhnete do nějaké příští akce, kterou pro Vás magazín Žena-in.cz připraví ;o)

 

Fotoalbum si můžete prohlédnout TADY .