Stihnout se nalíčit, když vám tři děti podupávají u dvěří asi není tak jednoduché. Ale občas si to ráda užije, sedne si před zrcadlo a udělá se krásnou, jak píše ve svém příspěvku naše čtenářka s nickem Ula.

Dobrý den, jako každá žena se strašně ráda maluji. Mám období, kdy si ráno prostě ráda sednu ke stolu a udělám „se hezkou“. Když jsem učila ve škole, nikdy se nestalo, že bych se nenamalovala. Jednou jsem zaspala, tak jsem si malovátka aspoň vzala do školy a před vyučováním se zlepšila.

Teď jsem na mateřské dovolené, moje tři dětičky mi dají hodně zabrat a tak to trochu šidím. Jsou dny, kdy na to nemám ani náladu a čas. Ráno se rychle všichni umyjeme, nakrmíme, oblečeme a když by chtěla maminka trochu se upravit, nemám šanci. Děti dupou u dveří a tak beru rychle boty, kabelku, češu se a jde se ven do školky.

Nedávno jsem si nechala v lékárně dělat diagnostiku pleti a bylo mi doporučeno kosmetické studio a vyčištění pleti. Nikdy jsem však ještě v „kosmeťáku“ nebyla, pleť si čistím doma sama, ale až zbude trochu více času a bude mít kdo hlídat, nechám se opečovat od někoho jiného.

Měli bychom si užít každý den a pečovat i o sebe a snažit se být hezké nejen pro okolí a partnera, ale také i hlavně pro sebe, pro svůj dobrý pocit.

Ula

Myslím, že vlastní pocit je nejdůležitější. Když se cítíte dobře vy, vyzařujete krásu i na venek

Jak se díváte na malování vy, milé ženy-in? Také se malujete jen občas, nebo denně? Jak se cítíte nenalíčená? Malujete se i ve dnech volna? Šla byste nenamalovaná třeba do práce?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama