Vhodnou výmluvu pro absenci v tělocvičně si člověk vždycky najde, kdežto čtyřnohý psí přítel se jen tak obelstít nedá a vyvenčit se jednoduše musí. Pokud hledáte sparing partnera na běh, který vás bude motivovati v nepřízni počasí, pes může být nejlepším řešením. Vybavte se speciálním vodítkem na běhání se psem a začněte s pravidelným tréninkem. Inspiraci k nákupu můžete načerpat v každé prodejně KiK.

Kompletní výbava pro pejskaře sportovce

www.kik-textilien.cz

Pokud milujete běh a máte pejska, zkuste někdy vyběhnout společně s ním. V prodejnách KiK jsou nyní k zakoupení speciální vodítka, která jsou ideální jak na běhání, procházky ale i jiné venkovní aktivity s pejskem. www.kik-textilien.czMajitelé čtyřnohých kamarádů ocení kapsu na láhev s pitím nebo na pamlsky. K zakoupení v prodejnách KiK za 349 korun.

I psi musí odpočívat

Kvalitní pelech poskytuje pejskovi prostor, kde může po „běžeckém“ výkonu odpočívat. Pro každého domácího mazlíčka je takové místo stejně důležité jako vyhovující postel pro člověka. Jedná se o jednu z nejdůležitějších věcí, kterou by měl každý pejsek mít, aby věděl, kde je jeho místo a kde může nerušeně odpočívat. KiK nyní nabízí variabilní a snadno přenosné pelíšky pro psy ve dvou velikostech a barvách od 239 korun.

 Udržte svého pejska v suchu

Móda v oblékání domácích mazlíčků zaznamenala v posledních letech veliký vývoj. Nejenže pejsky můžete obléknout do krásně padnoucích oblečků různých barev a vzorů, ale dokonce je dokážete ochránit před nepřízní počasí. V KiKu je aktuálně možné pořídit  nepromokavé oblečky od 159 korun.

www.kik-textilien.cz

Více informací najdete zde www.kik-textilien.cz

 

Reklama