Až jednou nebudete vědět, co si počít s volným časem, a budete doma doslova „chytat lelky“, zkuste toho aktivně využít. Vydejte se na virtuální návštěvu k přátelům na adrese www.nadoma.cz.

 

Adresa plná zajímavostí

Pro mnoho z nás je internet každodenním a naprosto nezbytným pomocníkem. Slouží nám k vyhledávání všelijakých informací, akcí, zpráv z domova i ze světa, učíme se a poznáváme skrze něj svět, a v neposlední řadě nám pomáhá vytvářet a udržovat přátelské vazby a sdílet řadu zkušeností. To vše rychle, pohodlně a za málo peněz.

 

Internetový magazín Nadoma.cz je určen nejen ženám a matkám, ale i jejich rodinám. Připravuje ho redakční tým společnosti Unilever ČR ve spolupráci s prověřenými odborníky z medicíny, gastronomie, dermatologie a jiných vědních oborů. Velká část vzniká z příspěvků registrovaných členů, členek – Nadomaček.

 

Najdete tu sekce Volný čas, kde si můžete na mapě České republiky vyhledat tipy na zajímavé výlety. Akce můžete sami vkládat, doporučovat a hodnotit. Kdo se rád dělí o zkušenosti a povídá si s ostatními, tomu je vyhrazeno Diskusní fórum. Kdo rád píše a vzpomíná na zážitky z vlastního dětství nebo života svých dětí, ten může svým příběhem oživit sekci Samy sobě. Nechybí stránky plné receptů, kulinářských rad a článků z oblasti jídla, zdravého životního stylu a kosmetiky. A kdo rád soutěží, může vyhrát lákavé a hodnotné ceny.

 

 

Program Na Doma

Na Doma je věrnostní program, který společnost Unilever ČR zřizuje pro všechny, kteří si oblíbili její značky z divizí jídla, zmrzliny a kosmetiky. Ti, kdo se zaregistrují do programu, jehož pravidla najdou na internetových stránkách www.nadoma.cz, mají možnost zdarma čerpat z mnoha výhod. Je to jednak tištěný časopis dvakrát ročně zdarma přímo domů do schránky, který je nabitý nápady pro dobrou pohodu, tipy pro čistou a bezpečnou domácnost, praktickými a ověřenými radami z oblasti kosmetiky a mnoha lákavými, osvědčenými recepty. Součástí časopisu jsou kupony na slevu vybraných výrobků. A kdo bude mít štěstí, může v zásilce najít vzorek některého ze značkových výrobků.

 

Registrací se navíc každému členu automaticky zřizuje tzv. hvězdičkové konto, díky kterému můžou získávat nejrůznější dárky a milé pozornosti.

 

Příjemné klikání s Na Doma!

Reklama