Jak může vypadat kamarádství dítěte a kočky, nám napsala čtenářka Renata. Přečtěte si další krásný příspěvek.

Závěr Vašeho příspěvku mě úplně dojal, milá Renato. Moc děkuju a přeju hezký den.


Jako dítě jsem měla kočku. Přišla k nám a už zůstala. Nejradši by se mnou všude chodila, což byl někdy opravdu problém. Když jsem šla do školy, musela jsem jí zamknout doma, protože chtěla jít za každou cenu se mnou. Jednou se mi jí zavřít nepodařilo a snažila jsem se jí utéct. Nepovedlo se mi to úplně. Přišla za mnou ke škole, ale tam jsem se jí ztratila. Pokračovala tedy dál v cestě, až skončila v blízké vesnici. Tam mě zřejmě hledala a když mě nenašla, vrátila se zpět ke škole. To už byl ale večer a my jí zatím hledali. U školy jí objevila sousedka a přinesla nám jí domů. V té chvíli mi spadl ze srdce veliký kámen, že je kočička v pořádku. Myslím, že jsme si byly hodně blízké. Když mě naši trestali, vždy přišla, aby mě utěšila. Já na ní taky nedala dopustit. A tak to zůstalo dlouhých 15 let, kdy zemřela. V té době jsem otěhotněla a stále mám někde vzadu v hlavě myšlenku, že se mi vrátila v podobě mého syna. Taky mě jako malý nechtěl pustit dál než do vedlejší místnosti.

Renata

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama