Pamatujete si ještě na soutěž BINGO? Je to možná 12 let, nevím přesně, kdy se nám podařilo na zakoupeném losu BINGO setřít 3 stejné symboly, které nám umožnily zúčastnit se televizní soutěže BINGO.

Naše děti byly ještě malé, takže přijela babička a hlídala. Bylo to přesně 8.února, to datum mi utkvělo v paměti, ale rok ne. Ten den se hrozně zhoršilo počasí, hustě sněžilo. Vyrazili jsme s manželem v sedm hodin ráno, směr Praha.

V jedné vesnici, kde silničáři zřejmě „zaspali“ s údržbou silnic, jsme měli nehodu. Čelně jsme se srazili s osobním autem v nepřehledné zatáčce. Co dělal řidič toho druhého auta nevím, jel prostě v protisměru. Až pak přiznal, že jeho strana byla horší a že si myslel, že to stihne projet po druhé. BLBÝ NÁPAD!! Byla to nepříjemná chvilka, oba jsme byli lehce mimo z toho, co se stalo, ale naštěstí jsme byli v pořádku. A co dál?

Když přijela policie a vše sepsali, uvažovali jsme, zda se vrátit domů nebo pokračovat na soutěž. Nakonec jsme si hodili korunou, ta rozhodla jet na BINGO. Měli jsme štěstí, že jsme stopli ochotného řidiče, který jel rovněž do Prahy a vzal nás s sebou. Manžel se natáčení zúčastnil, já mu držela palce v místnosti pro ostatní rodinné příslušníky. A jak to skončilo? Nevyhráli jsme samozřejmě nic a za peníze, které tehdy televize vyplácela (1000 Kč) jsme si zašli na výbornou večeři a půlnočním rychlíkem jsme se vraceli domů, sami v kupé, jen my dva...

Bamofi


No, takže jsem natvrdlý, nebo to Bingo se konalo nakonec v tom kupé?:) Já to potřebuju vždycky po filmu vysvětlit, jak to vlastně dopadlo. Tyhle stmívačky já nerad! Bylo Bingo nebo nebylo?:)

Pište mi i vy svoje zážitky s namrzlými silnicemi na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama