Čtenářka Ula kdysi prožívala krásné chvíle s jedním gayem. Zjištění toho pro ni bylo malinko bolestné, ale nakonec byla ráda, že se jejich přátelství nepřeměnilo a ani nemohlo přeměnit v něco víc...

Další příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Ula. Také Ula má kamaráda gaye a je to, alespoň jako ho popisuje, úžasný člověk...


Dobrý den,
kdysi jsem byla na léčení v lázních a moc jsem si rozumněla s jedním mladým mužem. Byl moc pěkný, příjemný, krásně se s ním komunikovalo a celkově jsem byla v jeho společnosti spokojená. Jen mi na jeho chování něco „nehrálo“, byl totiž až moc zženštilý.

Jednou jsme takhle po obědě spolu dlabali zákusky na pokoji, relaxovali po procedurách a já si představovala, že takhle nějak to musí vypadat ve spokojeném několikaletém manželství. Pak mi to ale nedalo, chtěla jsem zjistit, jestli náhodou není gay, tak jsem se zeptala přímo. Jeho odpověď - jak jsi to poznala - tím sladkým hláskem mi ještě dnes po letech zní v uších. Byla jsem v první chvíli zklamaná, že je to pravda, ale byl to tak báječný kamarád, že jsem vlastně potom ani nelitovala.

On sám byl totiž původně ženatý a po čase zjistil, že se mu líbí muži. Už dříve nějaké pochybnosti měl, ale nechtěl si je připustit a jako manžel byl zoufalý. Jeho manželka byla chápavá a i když byla určitě ze začátku zklamaná, pochopila, že on půjde stejně za hlasem svého srdce. Nyní má přítele, je s ním moc spokojený a tak to má být. Mě těší jedna věc, že mi ještě tenkrát v lázních řekl, že kdyby byl na ženské, že by se mnou žil rád a to mě potěšilo moc.

Nikdo za tuto vadu prostě nemůže a když se tak rozhlédnu okolo sebe, mám někdy pocit, že to nebudou 4 %, ale mnohem více, nemyslíte?

Hezký den.
Ula

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama