Koncem minulého týdne se začaly hromadit vzkazy a e-maily se shodným obsahem - chcete vědět, kterak dopadlo moje rande.

Pojďme si to nejdřív zrekapitulovat.

Už je to nějaký pátek, co jsem se veřejně přiznala, že miluju nalíčené muže. Velmi brzy poté jsem znovuobjevila svou potanciální oběť. Jenže jsem se rozhoupala sotva k pozdravu. Jednou jsem si vzala na pomoc kamarádku, která si stejně potřebovala koupit slušivé šaty. Vybrala si. Zkoušela si dvoje a trvalo jí to hodinu a půl, přičemž se nenechala přesvědčit, že šaty ke kolenům nejsou příliš krátké. Po devadesáti minutách a třech telefonických poradách odcházíme s nepořízenou. Obě.

„Holka, na to kašli, ten je na kluky,“ oznámila mi. „Jsem se tam před ním celou dobu nakrucovala a on se ani jednou nepokusil o flirt. A když se na mě podíval, tak absolutně bez zájmu.“

„Takže když tě někdo nebalí, je automaticky gay?“ snažila jsem se se smíchem odlehčit situaci. Ona ale trvala na svém. Pro šaty ke kolenům se vrátila druhý den. To už moc krátké nebyly.

Pak jsem se rozhodla svěřit se svým kolegům. První se jala slova Míša, která nahlédla do karet a nabyla předsvědčení, že na kluky rozhodně není. A na holky momentálně asi taky ne, neboť má za sebou komplikovaný rozchod. Nicméně Jakubův nápad vzít moji vizitku, fotky a vyrazit za ním v roli dohazovačky, posvětila. „Bude zvědavej a určitě se ozve,“ říkala.

Pár dnů nato Jakub skutečně vyrazil do terénu a o všem vás nezapomněl podrobně informovat ZDE. Ještě jednou si svě počínání ověřoval u Míšina tarotu. Potvrdil, že bylo správné a že se věci daly do pohybu.

A mně nezbylo nic než pravidelně kontrolovat e-mail, icq a hypnotizovat mobil, a jak dny plynuly, mé očekávání se vytrácelo. „On se určitě ozve,“ ubezpečovala mě Míša snad každé ráno.

A teď přijde to, na co určitě všechny čekáte. Jak to dopadlo?

Zřejmě vás zklamu. Nijak, neozval se. Žádný hovor, žádný e-mail ani žádné zapípání esemesky se nekonalo. Míša má přesto stejně jasno. Ozve se. Tarot jen prostě nezná čas, takže vlastně nevíme kdy. No, zvládla jsem se dívat z povzdálí rok, zvládnu i další. Snad budu mít pořád stejné číslo. :-)

Co myslíte, kde to vázne?

Reklama