A přinášíme vám další příspěvek. Do redakce nám ho zaslal muž, který se chce s námi podělit o své zimní  fotografie. Podívejte se!

Děkujeme, milý 1002, za obrázky se zimní tématikou. I my doufáme, že zima ještě přijde a stihneme si postavit sněhuláka nebo se věnovat našim oblíbeným zimním radovánkám.


Tak u nás sníh není, bohužel. Ale klouzat jsem se mohl včera k večeru a dnes ráno, a to na namrzlých chodnících atd.

Kdyby bylo na mě, tak by zima byla o mrazech, alespoň 20-ti cm sněhu, lyžování, bruslení, sáňkování, sněhuláci… prostě užít si sníh nehledě na věk :)

Bylo by fajn, kdyby taková zima přišla a snesl bych i ten kolorit silničářů, co nestíhají sypat, prohrnovat atd. Ono by to asi vlastně bez toho ani nebylo ono :)

Tak snad budou brzo silničáři překvapeni, radlice spuštěny, všechny vleky po celé zemi zapnuty, sněhuláci postaveny, stopy vytvořeny a kopce uklouzány :)

Protože je to fototéma, tak se nelze obejít bez fotografií v příloze :)

Sníh

sníh

sníh

sníh

1002

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Napište mi a pošlete své fotografie, budu se těšit. Jednu z vás opět odměním, tentokrát to bude balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je ZIMA. Předem děkuju a přeju hezký den!

dar

Reklama