Česká přírodní bylinná kosmetika RYOR je už na trhu 20let a ke svému výročí se rozhodla udělat kosmetickou osvětu. „Začali jsme článkem, jak se správně odlíčit, protože to je základ v péči o pleť, a nyní je na řadě koenzym Q10,“ říká ing. Eva Štěpánková zakladatelka firmy a dodává: „Nechceme slepě hučet do našich zákaznic, kupte si ten a ten výrobek, jako to dělají jiné firmy. Nic nevysvětlí, zkrátka jen přikazují. Rozhodli jsme se jít jinou cestou, cestou osvěty a vysvětlování. Zákaznice má právo vědět, proč používat určitý výrobek, a jakou funkci má aktivní látka.“

Ryor

Koenzym Q10

ryorStále slyšíme v reklamách pojem koenzym Q10, ovšem co se za ním skrývá a jakou má vlastně funkci?
Koenzym Q10 je sytě žlutá látka, podle toho i můžeme poznat, zdali výrobce s touto surovinou šetřil, nebo ne. Ideálně by měl mít přípravek lehce nažloutlou barvu. V roce 1978 získal skotský profesor P. D. Mitchell Nobelovu cenu za objasnění jeho role v lidském těle. I pro kosmetiku je koenzym Q10 skutečným požehnáním.

Jak funguje?

Koenzym Q10 funguje jako katalyzátor pro lepší využití energie v buňce. Bez tohoto koenzymu by správně nemohli fungovat enzymy v našem těle, které zajišťují výrobu energie. Nejvíce koenzymu Q10 má člověk v období puberty. Věkem klesá jeho obsah v těle i v pokožce, změny začínají už po 35. roce. V tomto věku je vhodné začít doplňovat koenzym Q10 v těle i v pokožce. Koenzym Q10 nejen aktivuje dělení zárodečných buněk, ale také zlepšuje detoxikaci organismu.

Jak poznáme, že nám v těle chybí koenzym Q10?

Jsme unavení, nevýkonní, i pleť je unavená a bez lesku - prostě není ve formě. Nedostatek koenzymu Q10 se nejčastěji výrazně projevuje ve vyšším věku, kdy koenzymu přirozeně ubývá. A tak ho potřebujeme doplnit nejenom perorálně - pro zlepšení stavu celého organismu je minimální denní dávka 30mg, ale i pro zlepšení stavu pleti pomocí kosmetických přípravků.

A jak je to v kosmetice?

ryorKosmetiku s koenzymem Q10 nejvíce ocení ženy ve věkové kategorii nad 35 let se zralou, suchou, velmi jemnou a citlivou pletí. Taková pleť by totiž měla být přímo rozmazlována. Jedny z nejlepších přípravků pro péči o ni jsou právě přípravky s koenzymem Q10 RYOR. Právem patří k našim nejprodávanějším. Řada Koenzym Q10 RYOR zahrnuje přípravky nezbytné jak k denní ochraně, která je dnes důležitější než kdykoliv předtím, tak k noční péči pro přirozený proces obnovy pokožky. Najdete zde také výživnou masku pro intenzivní regenerační proceduru, oční krém pro ošetření partií nejvíce náchylných ke vzniku vrásek i nezbytné tělové mléko. Jsme na tuto řadu opravdu pyšní. Nezapomínejte však, že ne všechno za nás zvládne sebekvalitnější kosmetická péče. Stejně důležitá je i správná životospráva a pitný režim, a ještě něco - to přeji vám všem, naše milé zákaznice - psychickou pohodu a žádné zbytečné stresy. Máme k tomu dost dobrý důvod. Vždyť trvalý stres dokáže na naší pokožce napáchat největší škody, to samy nejlépe víte. Navíc krásná a zdravá pleť zaručeně zvedne sebevědomí vás všech. Buďte proto sebevědomé a v pohodě, samy se sebou spokojené a radujte se. A máte proč -jaro je tady!

Více o nové řadě Koenzym Q10 ZDE.

Nevíte si rady, jak s pečovat o pleť? Máte problém a nemáte ho s kým řešit? Navštivte naši on-line poradnu na www.mujryor.cz